Blog
Zaginieni Przed Laty

Krótka historia zaginięcia… Gdzie jest Sławomir Gniazdowski?

Sławomir Gniazdowski Są takie zaginięcia, o których słyszał każdy. Są również takie, o których dawno nie mówi nikt… Nie są “porywające”, bo brak w nich tajemnicy i zwrotów akcji. Człowiek po prostu wychodzi z domu i nigdy więcej nie kontaktuje się z rodziną. Choć całą ich historię można streścić w jednym zdaniu, nie są mniej istotne. W “krótkich historiach” będziemy poruszać te zaginięcia, o których ani nie nagrywa się podcastów, ani nie pisze się zbyt często, bo w internecie natknąć się można na jedynie szczątkowe informacje. Dziś przyjrzymy się sprawie Sławomira Gniazdowskiego. Na jego wizerunek natknęliśmy się w policyjnej bazie osób zaginionych.

Brak jakichkolwiek wieści…

O tym, jak zaginął Sławomir Gniazdowski, nie wiemy praktycznie nic. 38-latek miał wyjść z mieszkania w okolicach dzielnicy Młyniska w Gdańsku, 24 lutego 2017 roku, około godziny 17:00 i po prostu zapaść się pod ziemię. Na szczęście policjanci zadbali o dokładny rysopis zaginionego.

Sławomir Gniazdowski
Zaginiony Sławomir Gniazdowski

Sławomir Gniazdowski ma ponad 185 cm wzrostu, sylwetkę szczupłą, wysmukłą, włosy proste, brązowe, oczy brązowe, cerę śniadą. Mężczyzna jest leworęczny, natomiast na jednym podudziu ma niewielki tatuaż. W dniu zaginięcia ubrany był w kurtkę zimową 3/4 koloru ciemnozielonego z futerkiem, opięte spodnie koloru czarnego, czarny t-shirt, czarny sweter, trapery koloru żółtego.

Kontakt

Sprawę Sławomira Gniazdowskiego prowadzi VI Komisariat Policji w Gdańsku, ul. Kasztanowa 6, 80-540 Gdańsk, tel.: 47 741 17 22. W związku z tym prosimy, by każdą informację o zaginionym zgłaszać na powyższy adres lub numer telefonu. Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji.

Oczywiście gwarantujemy anonimowość!

Źródło

https://zaginieni.policja.pl/

https://trojmiasto.wyborcza.pl/

Podobne wpisy

https://zaginieniprzedlaty.com/artykuly/krotka-historia-zaginiecia-gdzie-jest-mateusz-bakowski/

https://zaginieniprzedlaty.com/artykuly/krotka-historia-zaginiecia-gdzie-jest-konrad-walczak/

https://zaginieniprzedlaty.com/artykuly/zaginiecia-o-ktorych-niewiele-wiadomo-gdzie-jest-anna-patryk-i-wioletta/

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś cały artykuł. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl