Blog
Zaginieni Przed Laty

Trwają poszukiwania 15-letniego Davida Głowackiego, mieszkańca Sławęcina

Komenda Powiatowa Policji w Chojnicach apeluje do mieszkańców o pomoc w odnalezieniu 15-letniego Davida Głowackiego. Chłopiec zaginął 17 czerwca 2024 roku, kiedy to nie wrócił ze szkoły do swojego domu w miejscowości Sławęcin.
Od tamtej pory nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. Ostatni raz widziany był w szkole tego samego dnia, a ostatni kontakt telefoniczny z rodziną miał miejsce około godziny 19:00.

Rysopis zaginionego:
Wzrost: 183 cm
Oczy: Koloru ciemnego
Budowa ciała: Szczupła
Włosy: Krótkie, koloru brązowego
Ubranie w dniu zaginięcia: Zielone spodnie, biała koszula, czarne buty

Prośba o pomoc

Policja zwraca się z prośbą do wszystkich osób, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Davida Głowackiego, o natychmiastowy kontakt z Komendą Powiatową Policji w Chojnicach pod numerem telefonu 477436222 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 112.

Zaginiony David Głowacki

Każda, nawet najmniejsza informacja, może okazać się niezwykle pomocna w odnalezieniu chłopca. Prosimy o czujność i współpracę, aby jak najszybciej zapewnić Davidowi bezpieczeństwo i spokój jego rodzinie.

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl