Blog
Zaginieni Przed Laty

Krótka historia zaginięcia… Gdzie jest Konrad Walczak?

Konrad Walczak Są takie zaginięcia, o których słyszał każdy. Są również takie, o których dawno nie mówi nikt… Nie są “porywające”, bo brak w nich tajemnicy i zwrotów akcji. Człowiek po prostu wychodzi z domu i nigdy więcej nie kontaktuje się z rodziną. Choć całą ich historię można streścić w jednym zdaniu, nie są mniej istotne. W “krótkich historiach” będziemy poruszać te zaginięcia, o których ani nie nagrywa się podcastów, ani nie pisze się zbyt często, bo w internecie natknąć się można na jedynie szczątkowe informacje. Dziś przyjrzymy się sprawie Konrada Walczaka. Na jego wizerunek natknęliśmy się w policyjnej bazie osób zaginionych.

Ostatnia impreza

Historia zaginionego Konrada Walczaka jest naprawdę krótka. Wiadomo jedynie, że ostatni raz widziano go 25 sierpnia 2007 roku, w Holandii. Jak podaje policja – mężczyzna wyszedł z imprezy nad ranem i od tego czasu jego losy pozostają nieznane. W Internecie brak informacji o tym, z kim spędzał feralny wieczór, czy miał jakieś problemy, czy cierpiał na jakąś chorobę.

Konrad Walczak
Zaginiony Konrad Walczak

W chwili zaginięcia, Konrad Walczak miał 25 lat, 176-180 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę i włosy krótkie, w kolorze blond. Ubrany był natomiast w spodnie dżinsowe koloru jasnoniebieskiego, koszulę w kwiatki z krótkim rękawem koloru zielonego oraz buty sportowe koloru brązowego.

Kontakt

Sprawę tę prowadzi KPP w Kutnie, w związku z tym prosimy, by każdą informację o zaginionym Konradzie Walczaku kierować do tamtejszej komendy policji, ul. Toruńska 14, 99-300 Kutno albo pod numer: 47 842 21 00. Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji.

Oczywiście gwarantujemy anonimowość!

Źródło

https://zaginieni.policja.pl/

http://www.kutno.policja.gov.pl/

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl