Blog
Zaginieni Przed Laty

Krótka historia zaginięcia… Gdzie jest Mateusz Bąkowski?

Mateusz Bąkowski Są takie zaginięcia, o których słyszał każdy. Są również takie, o których dawno nie mówi nikt… Nie są “porywające”, bo brak w nich tajemnicy i zwrotów akcji. Człowiek po prostu wychodzi z domu i nigdy więcej nie kontaktuje się z rodziną. Choć całą ich historię można streścić w jednym zdaniu, nie są mniej istotne. W “krótkich historiach” będziemy poruszać te zaginięcia, o których ani nie nagrywa się podcastów, ani nie pisze się zbyt często, bo w internecie natknąć się można na jedynie szczątkowe informacje. Dziś przyjrzymy się sprawie Mateusza Bąkowskiego. Na jego wizerunek natknęliśmy się w policyjnej bazie osób zaginionych.

Co stało się w Śremie?

Z informacji dostępnych w Internecie wynika, że Mateusz Bąkowski ostatni raz widziany był 11 grudnia 2016 roku we własnym domu, w miejscowości Białe Piątkowo (gm. Miłosław). Podejrzewa się, że tego samego dnia, około godziny 16 mężczyzna mógł przebywać w Śremie lub jego okolicach. Niewykluczone, że poruszał się samochodem marki renault clio o numerze rejestracyjnym PO 9V328.

Mateusz Borkowski
Zaginiony Mateusz Bąkowski

W chwili zaginięcia, Mateusz Bąkowski miał 30 lat, 176-180 cm wzrostu, niebieskie oczy, sylwetkę otyłą (ok. 90 kg) i pełne uzębienie. Tego dnia ubrany był w kurtkę koloru czarnego skórzaną, spodnie dżinsowe w kolorze niebieskim, buty sportowe koloru białego.

Kontakt

Sprawę prowadzi Komenda Powiatowa Policji we Wrześni, dlatego wszelkie informacje o zaginionym prosimy zgłaszać na adres: Szkolna 23, 62-300 Września lub dzwoniąc pod numer: 47 773 52 00. Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji.

Oczywiście gwarantujemy anonimowość!

Źródło

https://zaginieni.policja.pl/

https://polskatimes.pl/

https://wrzesnia.info.pl/

https://epoznan.pl/

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl