Blog
Zaginieni Przed Laty

16-letnia Molly ostatni raz była widziana w pracy. Jej ciało znaleziono trzy lata później

16-letnia Molly pracowała jako ratownik 27 czerwca 2000 roku matka odwiozła ją do pracy i chwilę później 16-latka ginie bez śladu. Przed zaginięciem dziewczyna była obserwowana przez nieznajomego mężczyznę. Jej ciało znaleziono trzy lata później.

 

16-letnia Molly

16-letnia Molly Anne Bish zaginęła w mieście Warren 27 czerwca 2000 roku. Molly pracowała jako ratownik w Comins Pond.

Dzień przed jej zaginięciem mama 16-latki zauważyła podejrzanego mężczyznę w białym samochodzie zaparkowanym na parkingu przy plaży. Mężczyzna obserwował Molly.

 

Kobieta nie przejęła się tym, ponieważ ani przez krótką chwilę nie podejrzewała, że jej córce może grozić niebezpieczeństwo. 27 czerwca 2000 roku matka odwiozła córkę do pracy. Nieznajomego mężczyzny z poprzedniego dnia nigdzie nie było, ale jak okazuje się później mężczyzna tego dnia był widziany w swoim białym samochodzie nad stawem kilka minut przed przybyciem Molly do pracy.

 

Kolejna osoba widziała ten sam samochód na cmentarzu w pobliżu stawu. Tego samego dnia kilka godzin później policja zadzwoniła do rodziców 16-latki mówiąc, że Molly nie pojawiła się w pracy i przez cały dzień nie było ratownika nad stawem. Policja znalazła wszystkie rzeczy nastolatki na posterunku ratownika.

 

Mundurowi natychmiast rozpoczęli intensywne poszukiwania dziewczyny. To były największe poszukiwania jakie policja przeprowadziła w Massachusetts… Jednak po zaginionej nie było najmniejszego śladu. Końcem roku 2002 myśliwy znaleźli kostium kąpielowy Molly w lesie Palmer w stanie Massachusetts.

Ciało Molly

9 czerwca 2003 roku ciało Molly zostało znalezione w lesie. To właśnie tam wcześniej znaleziono jej kostium kąpielowy. Ciało nastolatki znajdowało się około pięciu mil od jej domu rodzinnego. Według śledczych Molly została zamordowana przez mężczyznę, który obserwował ją przed zaginięciem.

W 2009 roku Frank Sumner stał się głównym podejrzany w sprawie morderstwa Molly. Mężczyzna miał bardzo bogatą kartotekę przestępczą. Przez dwie dekady mieszkał kilka kilometrów od rodzinnego miasta Bish i zaraz po zaginięciu 16-latki przeniósł się na Florydę.

Zdjęcie https://www.boston.com/news/crime/2023/06/07/molly-bish-case-frank-sumner-worcester-county-district-attorney-joseph-early-update/

Po lewej zdjęcie podejrzanego o morderstwo Molly Bish, Francisa P. Sumnera Sr. Po prawej, szkic potencjalnego porywacza Bisha. – Biuro prokuratora okręgowego hrabstwa Worcester.

Stanger był właścicielem białego samochodu, który był widywany w pobliżu stawu przed zaginięciem dziewczyny, często łowiła ryby w Comins Pond i był zapalonym myśliwym, gdzie znaleziono ciało zamordowanej Molly. Pasował do opisu mężczyzny, którego widziała matka zaginionej.

 

 

Zdjęcie Frank Sumner ze strony https://edition.cnn.com/2021/06/03/us/molly-bish-person-of-interest/index.html

W czerwcu 2021 roku oficjalnie ogłoszono, że Frank Sumner, który zmarł w 2016 roku w  swoim domu w wieki 71-lat jest podejrzany w sprawie morderstwa 16-letniej Molly.

 

 

Źródło: Molly Bish | International Missing Persons Wiki | Fandom

Molly Bish: Wewnątrz niewyjaśnionego morderstwa 16-letniego ratownika (allthatsinteresting.com)

Molly Bish: “Osoba interesująca” została nazwana w związku ze śmiercią nastolatki z Massachusetts w 2000 roku | CNN

Gdzie znajduje się sprawa Molly Bish, 20 lat po znalezieniu jej ciała (boston.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: 10-latkowie torturowali i zamordowali 3-letniego Jamesa – Zaginieni Przed Laty

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3.3 3 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl