Blog
Zaginieni Przed Laty

Jan Pniewski-tajemnicze zaginięcie mężczyzny sprzed 22 lat

Jan Pniewski-Tajemnicze zaginięcie mężczyzny sprzed 22 lat

Jan Pniewski zaginął bez śladu 22 lata temu w niewyjaśnionych okolicznościach. Mężczyzna zawsze był bardzo skryty, w związku z tym rodzina nie wiedziała wszystkiego o nim. W dniu zaginięcia miał 35 lat obecnie jest w wieku 57-lat. Zrozpaczona rodzina apeluje o pomoc.

Zaginiecie

Kochani chcemy Wam przypomnieć o zaginięciu sprzed wielu lat, którego do dziś nie udało się wyjaśnić. Jest ono ogromną zagadką dla wszystkich. Choć minęło tyle lat, Pani Teresa nadal poszukuje swojego brata. Mężczyzna zaginął bez śladu 22 lat temu. Od tamtej pory nikt nic nie słyszał, nikt nic nie widział. Z pewnością dla bliskich wszystkie te lata to straszny ból. Na koniec tego bolesnego doświadczenia czuje się cały czas strach… Czy zdołamy kiedykolwiek odnaleźć bardzo bliską nam osobę? Niewiedza, gdzie jest nasza ukochana osoba, rozrywa jeszcze bardziej serce na strzępy. Każdy dzień ciszy jeszcze bardziej rani. Tego uczucia nie życzy się nawet najgorszemu wrogowi.

Jan Pniewski-Tajemnicze zaginięcie mężczyzny sprzed 22 lat
Fot. Jan Pniewski

Jan Pniewski w dniu zaginięcia miał 35 lat. Obecnie mężczyzna ma 57 lat. Prawdopodobnie wcześniej pracował i mieszkał w Warszawie lub w okolicy Warszawy. Istotne w tej sprawie jest to, że rodzina do końca nie jest tego pewna. Pan Jan był zawsze skryty, w związku z tym nigdy nie mówił, gdzie dokładnie mieszka i pracuje. Bez wątpienia, mężczyzna mógł przebywać wszędzie. Oczywiście pomimo upływu lat zawsze jest nadzieja na szczęśliwe odnalezienie.

Rysopis:

*Wzrost około 170 cm.

*Włosy krótkie, czarne

*Oczy brązowe

*Mężczyzna z pewnością nosił brodę

W dniu zaginięcie prawdopodobnie był ubrany w:

*czapka bawełniana koloru czarnego

*kurtka 3/4 kolor brązowy

*spodnie sztruksowe

*biała koszula

*biały podkoszulek

Mężczyzna

Jan Pniewski-Tajemnicze zaginięcie mężczyzny sprzed 22 lat
Fot. Jan Pniewski

 

Jan Pniewski pochodził ze wsi Zasonie gm. 09-120 Nowe Miasto ur. Mieszewo 1964 r. Zaginięcie zgłoszone zostało w 2002 r. Z pewnością ostatni raz był w domu rodzinnym w 2000 r. Od dnia zaginięcia nie było żadnego sygnału, że Pan Jan był gdzieś widziany. Losy mężczyzny są wciąż nieznane. Przede wszystkim bardzo prosimy wszystkich o pomoc. To właśnie dzięki Wam może się uda rozwiązać tę sprawę. Być może ktoś kojarzy tego mężczyznę i to pozwoli nam ustalić, gdzie może przebywać. Na zdjęciu zaginiony ma 20 lat.
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie.

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Maria

Ja znałam Jana. Jestem przekonana, że włosy miał ciemnoblond, a oczy niebieskie.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl