Blog
Zaginieni Przed Laty

Zaginięcia, o których niewiele wiadomo. Gdzie jest Anna, Patryk i Wioletta?

Zaginięcia, o których do dziś wiadomo niewiele

Zaginięcia, o których dziś opowiemy, to zaledwie kropla w morzu. Ostatnio na naszej stronie pojawiły się historie zaginięć, o których na próżno szukać informacji w sieci. Zdarza się, że jedynym źródłem wiadomości o zaginionej osobie jest krótka notatka na stronie policji. Tak właśnie wyglądają wieści w sprawie zaginięcia Anny Krakowieckiej lub Kamili Siedleckiej. Pomimo znikomych komunikatów, chcemy przedstawić Państwu zaginięcia, których do dzisiaj nie udało się wyjaśnić.

Zaginięcia, o których wiadomo niewiele

Anna Krakowiecka, Kamila Siedlecka – choć o zaginionych nie wiemy wiele, to właśnie ich sylwetki uświadamiają, jak ważne jest nagłaśnianie spraw bazujących na krótkich informacjach.

Gdy zdamy sobie sprawę, jak bardzo cierpią bliscy osób zaginionych, zechcemy przypominać ich twarze, imiona i nazwiska. Głęboko wierząc, że ruszy to sprawę.

Anna Mrowiec

Anna Mrowiec
Anna Mrowiec

Ania miała 19 lat, kiedy widziano ją po raz ostatni. Młoda kobieta zaginęła 29 listopada 2012 roku. Tego dnia Ania opuściła Państwowy Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Międzybrodziu Bialskim, do domu jednak nie wróciła. Z informacji dostępnych w internecie możemy dowiedzieć się, że Ania Mrowiec do dziś nie nawiązała kontaktu z bliskim.

Rysopis Ani:

 • 170 cm wzrostu
 • szczupła sylwetka
 • ciemne włosy
 • niebieskie oczy

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej, proszone są o kontakt z dyżurnym KPP w Żywcu pod numerem +48 33 867 22 55.

Patryk Kopania

Patryk Kopania
Patryk Kopania

Podobnie jak poprzednia historia, sprawa zaginięcia 7-letniego wówczas Patryka ma swój początek wiele lat temu. Chłopczyk zaginął 17 sierpnia 2009 roku, w Warszawie. W momencie zaginięcia Patryk miał na sobie kąpielówki koloru granatowego. Do dnia dzisiejszego na stronie policji widnieje jego fotografia z okresu zaginięcia, jednak nie została sporządzona progresja wiekowa. Trudno zatem przypuszczać jak dziś może wyglądać zaginiony, który obecnie ma 19 lat.

Rysopis Patryka:

 • szczupła sylwetka;
 • ok. 150 cm wzrostu;
 • włosy krótkie, ciemne;
 • uszy normalne;
 • twarz owalna

Poszukiwania zaginionego prowadzi WA KPP Piaseczno Wydział Kryminalny (KSP), 00-150 Warszawa, ul. Nowolipie 2. Wszelkie informacje można przekazywać pod numerem telefonu: (0-22) 603 6555.

Wioletta Domańska

"<yoastmark

Wiola była 35-letnią mieszkanką Krasnegostawu, gdy wyszła z domu 30 marca 2016 roku. W tym przypadku również nie znamy dalszych losów kobiety. Wiadomo, że Wioletta nie kontaktowała się z rodziną. Gdzie dziś może przebywać zaginiona?

Rysopis Wioletty:

 • szczupła sylwetka;
 • 161-165 cm wzrostu;
 • blond włosy;
 • twarz owalna.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie pod nr telefonu 82 57 56 290 lub 997/112.

Prośba do czytelników

Szanowni Państwo, zdajemy sobie sprawę, że powyżej opisane zaginięcia to zaledwie wierzchołek góry lodowej, dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą.

Czekamy na historie, które chcielibyście Państwo nagłośnić, nigdy bowiem nie jest za późno na szczęśliwy finał spraw, które od lat tkwią w martwym punkcie. Wszelkie sugestie prosimy przedstawiać w komentarzach pod tym artykułem.

Jeśli należycie Państwo do bliskich osób opisanych w tym artykule i zechcielibyście Państwo dodać coś do zebranych przez nas wiadomości – czekamy na Państwa w komentarzach oraz na naszym Facebookowym profilu Zaginieni przed laty.

Wierzymy, że wspólnie uda nam się przysłużyć rozwiązaniu tajemniczych zaginięć wielu osób.

źródło:

baza osób zaginionych policji

Zaginieni przed laty

Lublin 112

Nagłaśniamy zaginięcia – w poszukiwaniu prawdy

 

 

 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl