Blog
Zaginieni Przed Laty

Łowcy pedofilów pomogli zatrzymać przestępcę- tym razem 40-latka

Łowcy pedofilów pomogli zatrzymać przestępcę- tym razem 40-latka

Łowcy pedofilów z grupy „Wataha – Na Tropie Pedofilii” pomogli zatrzymać przestępcę- tym razem 40-latka. Mężczyzna proponował nieletniej dziewczynce seks.

Łowcy

Łowcy pedofilów kolejny raz pomogli zatrzymać mężczyznę, który nakłonił nieletnią dziewczynkę na intymne spotkanie. Stanęli na wysokości zadania i zdemaskowali kolejnego pedofila. W ostatnim czasie pedofilia nabrała na sile. Nasiliło się uwodzenie internetowe przez pedofilów. Z pewnością, taka forma wykorzystywania w sieci to też krzywdzenie dzieci.

40-latek

Łowcy pedofilów 6 czerwca 2021 roku zatrzymali i przekazali policji 40-latka, który umówił się na randkę z dziewczynką. Mężczyzna odpowie za składanie propozycji seksualnych 14-latce. 40- latek umówił się w niedzielę 6 czerwca 2021 roku z nieletnią na dworcu PKP w Ostrowie Wielkopolskim.

Łowcy pedofilów pomogli zatrzymać przestępcę- tym razem 40-latka
Fot. Łowcy pedofilów zatrzymali 40-latka

W trakcie korespondowania przez internet z 14-latką pedofil bardzo wyraźnie opisywał swoje oczekiwania. Chociaż wiedział od samego początku, że pisze z nieletnią dziewczynką, nie ukrywał, że chodzi mu o spotkanie intymne. Proponował jej seks, jaki również inne czynności seksualne.

Spotkanie

Łowcy pedofilów zaaranżowali spotkanie, które we współpracy z policją doprowadziła do aresztowania 40-latka. „Podzieliliśmy się na dwie ekipy, jedna jechała pociągiem wraz z pozorantką, a druga miała zabezpieczyć teren dworca wraz z naszymi przyjaciółmi z Pantera Security i policjantami z wydziału kryminalnego KPP Ostrów Wielkopolski, gdzie podejrzany miał się spotkać z dziewczynką” – napisali członkowie grupy.

Przebieg zdarzeń

Nastolatka wysiadła z pociągu około godziny 15:22, następnie poszła w stronę mężczyzny, który czekał na nią na peronie. Mężczyzna niczego nie podejrzewając, przywitał się z dziewczynką i wtedy łowcy pedofilów wkroczyli do akcji. Zatrzymali 40-letniego Marcina i na koniec przekazali go w ręce policji. W związku z tym Ostrowscy policjanci będą prowadzić w tej sprawie śledztwo. Okazało się, że podejrzany mężczyzna, został zatrzymany po raz drugi. Wcześniej zatrzymała go ekipa z Łowca pedofilów-Polsat Play.

Dziękujemy Łowcom pedofilów oraz Pantera Security i Policjantom z wydziału kryminalnego KPP Ostrów Wielkopolski za schwytanie pedofila. Mamy nadzieję, że odpowie za swoje czyny surowo, tym bardziej że 40- letni Marcin był już wcześniej schwytany za pedofilię. 

Źródło: Miał proponować seks dziewczynce. Łowcy pedofilów pomogli aresztować 40-latka (msn.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl