Blog
Zaginieni Przed Laty

Jennifer Barziloski ostatni raz była widziana w 2001 roku w barze z chłopakiem swojej siostry

Jennifer Barziloski ostatni raz była widziana w 2001 roku w barze z chłopakiem swojej siostry. W 2010 roku odnaleziono czaszkę Jennifer, nie znaleziono reszty szczątków zaginionej dziewczyny. Co wydarzyło się w dniu jej zaginięcia?

Jennifer Barziloski

Nieustannie zadajemy sobie pytanie co dzieje się z osobami, które wychodzą z domów i znikają bez śladu. Przecież nie rozpływają się w powietrzu… Samo słowo zaginięcie przyprawia o gęsią skórkę. Rozpacz najbliższych, poszukiwania, lata niewiedzy to koszmar z którym zmagają się rodziny osób zaginionych. Co możemy dla nich zrobić ? W jaki sposób możemy im pomóc? Udostępniajmy apel z wizerunkiem  osoby zaginionej, być może to właśnie dzięki Wam uda się odnaleźć niejedną osobę.

Kochani dzisiaj opiszemy sprawę dość tajemniczą, a mianowicie zaginięcie 18-letniej Jennifer Barziloski, która zniknęła tuż po opuszczeniu swojego domu w Edwardsville w Pensylwanii 23 czerwca 2001 roku.

Jennifer zdjęcie ze strony https://www.kccpod.com/post/episode-59-jennifer-barziloski-murdered-2001

Młoda kobieta ostatni raz była widziana w barze jak rozmawiała z chłopakiem swojej siostry- Stevenem Martinem. Później 18-latka znika bez śladu. Kiedy długo nie wraca do domu jej zaniepokojona matka zgłasza zaginięcie na policję. Bardzo szybko rozpoczęły się poszukiwania kobiety, niestety bez skutecznie.

Przyjaciółka zaginionej

Zaraz po tym jak Jennifer zaginęła jej przyjaciółka- Phylicia Thomas, powiedziała matce zaginionej, że wie co się stało i że wie, kto jest odpowiedzialny za zaginięcie 18-latki. Nigdy tego nie ujawniła. Niestety w 2004 roku Phylicia również zaginęła bez śladu. O czym takim wiedziała przyjaciółka zaginionej, że sama zniknęła? Jaką tajemnicę kryła przyjaciółka? Czy została zamordowana bo wiedziała za dużo? Wygląda na, że ktoś chciał ją uciszyć.

Zdjęcie zaginiona Phylicia ze strony https://www.timesleader.com/uncategorized/22486/phylicia-thomas-case-to-get-national-attention-from-unsolved-mysteries

W kwietniu 2010 roku przypadkowo natrafiono na czaszka Jennifer, która była w Hunlock Township. W miejscu znalezienia czaszki nie było żadnych innych szczątków. Przyczyna śmierci 18-latki nie jest znana. Jej rodzice twierdzą, że ich córka została bestialsko zamordowana. Sprawa Jennifer i Phylicii pozostaje wciąż nierozwiązana.

Śledztwo

Śledczy podejrzewają, że odpowiedzialnym za zaginięcie obu kobiet jest Steven Martin. Mężczyzna przyznał się do tego, że jest ostatnią osobą, która rozmawiała z Phylicią, dzwoniąc do niej do domu krótko po 11:30 w dniu jej zaginięcia. Był także ostatnią osobą, która widziała Jennifer przed jej zniknięciem. Steven popełnił samobójstwo podczas pobytu w więzieniu, kiedy odsiadywał wyrok za potrącenie śmiertelne osoby w 2005 roku. Nigdy nie został oskarżony w związku zaginięciem Jennifer i jej przyjaciółki.

Czy Martin zabrał ze sobą do grobu prawdę o zaginionych kobietach? Czy można stwierdzić, że nie był winny?

Niestety pomimo upływu lat sprawa Jennifer i jej przyjaciółki dla śledczych pozostaje ogromną zagadką. Być może rodziny nigdy nie poznają prawdy co stało się z ich córkami. To straszne… Miejmy jednak nadzieję, że któregoś dnia usłyszymy, że śledczym udało się rozwiązać te sprawy.

 

Źródło: Jennifer Barziloski | Unsolved Mysteries Wiki | Fandom

Czy została zamordowana za to, że wiedziała za dużo? | Verity Partington | Średni (medium.com)

Woman vanishes while investigating dead friend’s disappearance | Truecrimedaily.com

Sprawa Phylicii Thomas przyciągnie uwagę całego kraju od Unsolved Mysteries | Lider Times (timesleader.com)

Kobieta znika podczas śledztwa w sprawie zniknięcia zmarłego przyjaciela | Truecrimedaily.com

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Tajemnicze zaginięcie Polaka we Francji – Zaginieni Przed Laty

 

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl