Blog
Zaginieni Przed Laty

5-letnia dziewczynka zniknęła z przyjęcia bożonarodzeniowego

5-letnia dziewczynka zniknęła z przyjęcia bożonarodzeniowego.  Śledczy byli pewni, że mała Melisse została zamordowana, chociaż jej ciała nigdy nie znaleziono. W tej sprawie skazano mężczyznę za porwanie Melissy, który spędził prawie 30 lat w więzieniu.

Odnaleziono ciało zaginionej 4-latki

Odnaleziono ciało zaginionej 4-latki. Dziewczynka była poszukiwana od 10 stycznia 2023 roku. Nie ma wątpliwości… Mała Athena została bestialsko zamordowana.

Uprowadzenie z placu zabaw

Uprowadzenie z placu zabaw. Dulce Maria Alavez urodziła się 25 kwietnia 2014 roku. Dziewczynka wychowywała się w New Jersey, w Stanach Zjednoczonych. 16 września 2019 roku mała Dulce wraz z bratem i ciężarną mamą wybrała się na plac zabaw. Co tego dnia stało się z dziewczynką?

Porwanej 5-latki szukała cała Sycylia

Porwanej 5-latki szukała cała Sycylia

Porwanej 5-latki szukała cała Sycylia. Matka małej Eleny twierdziła, że uprowadzono jej córeczkę dla okupu. Po wielu godzinach przesłuchiwań kobieta przyznała się do morderstwa 5-latki…

Dulce Maria Alavez – mała dziewczynka uprowadzona z placu zabaw

Dulce Maria Alavez – mała dziewczynka uprowadzona z placu zabaw. Urodziła się 25 kwietnia 2014 roku. Dziewczynka wychowywała się w New Jersey, w Stanach Zjednoczonych. 16 września 2019 roku mała Dulce wraz z bratem i ciężarną mamą wybrała się na plac zabaw. Co tego dnia stało się z dziewczynką?

14-letni chłopiec zgwałcił 5-latkę

O tym, że 14-letni chłopiec miał zgwałcić 5-latkę dowiedzieliśmy się 19 lipca. Do dramatu miało dojść zaledwie dzień wcześniej w miejscowości Polkowiczki w gminie Szprotawa.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl