Blog
Zaginieni Przed Laty

Rodzice zamordowali córkę po tym, jak została porwana i zgwałcona.

Rodzice zamordowali córkę po tym, jak 5-latka została porwana i zgwałcona. Zabójstwo honorowe!

Rodzice zamordowali córkę

Bardzo często ofiarami zbrodni są małe dziewczynki, kobiety. Są kraje, gdzie pomimo tego, że wyrządzono im krzywdę płacą za to życiem… A to życie odbierają im najbliżsi. Mamy XXI wiek, ale pomimo tego nadal dochodzi do zbrodni honorowych… Mają one zmyć hańbę z rodziny.

Tak było również w przypadku, o którym dzisiaj napiszemy. Dlaczego zbrodnia honorowa jest jedynym wyjściem z całej tej sytuacji?

Do przerażającego odkrycia doszło 27 stycznia 2022 roku w Manbij, w północnej Syrii. W kontenerze na śmieci odnaleziono ciało 5-letniej dziewczynki, która zaginęła kilka miesięcy wcześniej. Dokładnie 18 listopada 2021 roku nieznany sprawca w rejonie Al-Shahba porwał 5-letnią dziewczynkę, po czym ją zgwałcił. Okazuje się, że za zabójstwem dziewczynki stoją najbliżsi. Z ustaleń śledczych wynika, że to oni postanowili pozbyć się córki, ponieważ uznali, że została zhańbiona. W związku z tym dokonali honorowego zabójstwa…

Rodzice zamordowali córkę po tym, jak została porwana i zgwałcona
zdjęcie: HasanZaidi/Shutterstock

Dziewczynka była skatowana

Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka SOHR poinformowało media, że w tej sprawie trwa śledztwo. Śledczy od samego początku uważają, że winnymi zabójstwa 5-latki są jej rodzice. Jednak oni cały czas zaprzeczają, że mieli cokolwiek wspólnego ze śmiercią swojej córki. Twierdzą, że dziewczynka została porwana i skrzywdzona przez nieznanych sprawców i to z pewnością oni odpowiadają za zabójstwo dziecka.

 

Nadal nie potwierdzono, kiedy dokładnie dziewczynkę zabito. SOHR ustalił, że 5-letnia Eida była głodzona i brutalnie bita przez wiele dni, zanim została bestialsko zamordowana przez swoich rodziców. Organizacja wezwała władze Syrii do ukarania sprawców tego brutalnego mordu.-Była brutalnie skatowana, dopóki nie została zabita strzałami z karabinu. Przez więcej niż jedną osobę – przekazuje rzecznik prasowy w rozmowie z mediami. 
Źródło: Popularne | Codzienna porcja emocji | Strona 1
www.o2.pwww.msn.comPlaneta – serwis informacyjno-publicystyczny | Planeta.pl – Planeta5-latka została zgwałcona. Rodzice dokonali “honorowego zabójstwa” (msn.com)5-latka została zgwałcona. Rodzice dokonali “honorowego zabójstwa” – o2 – Serce Internetu
Syria. 5-latka zgwałcona i zamordowana. Rodzice wyrzucili ją do kosza 01-02-2021 – PlanetaRodzice zamordowali 5-letnią córkę. Jej ciało znaleziono na śmietniku | Popularne

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli. Lecz.

Może zainteresować Cię również: Zabójcza obsesja – morderstwo Rachel Barber – Zaginieni Przed Laty

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl