Blog
Zaginieni Przed Laty

Odnaleziono ciało zaginionej 4-latki

Odnaleziono ciało zaginionej 4-latki. Dziewczynka była poszukiwana od 10 stycznia 2023 roku. Nie ma wątpliwości… Mała Athena została bestialsko zamordowana.

Odnaleziono ciało zaginionej dziewczynki

4-letnia Athena Brownfield zaginęła 10 stycznia 2023 roku. Tego samego dnia miejscowy listonosz zauważył w mieście Cyril w Oklahomie 5-letnią siostrę zaginionej Atheny. Dziewczynka była bez opieki w pobliżu swojego domu, a jej zachowanie była bardzo niepokojące. Listonosz niezwłocznie powiadomił o wszystkim policję. Jak się okazało za dziwnym zachowaniem 5-latki kryła się przerażająca prawda.

 

Poszukiwania

Kiedy mundurowi pojawili się na miejscu okazało się, że nigdzie nie ma młodszej siostry przerażonej 5-latki. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania Atheny.

Poszukiwania trwały do 17 stycznia 2023 roku. Niestety zakończyły się one tragicznie. Odnaleziono zmasakrowane ciało małej Atheny około 20 km od jej domu. Śledczy nie mają wątpliwości… Dziewczynka została zamordowana. Kto dopuścił się tak bestialskiej zbrodni?

Zdjęcie ze strony https://www.facebook.com/OSBI.OK

Athena została zamordowana przez mężczyznę, który razem z żoną opiekował się Atheną i jej 5-letnią siostrą.

Funkcjonariusze policji zatrzymali opiekunów dziewczynek – 36-letniego Ivona Adamsa i jego żonę, 31-letnią Alysię Adams. Mężczyzna usłyszał już zarzut zabójstwa. Natomiast jego żona została oskarżona o to, że w żaden sposób nie próbowała bronić bezbronnego dziecka. Kobieta twierdzi, że jest niewinna.

Zakatował dziewczynkę…

Podczas przesłuchania Alysia zeznała, że jej mąż pobił brutalnie 4-letnią Athenę w noc Bożego Narodzenia. Kobieta zeznała, że w pewnym momencie Athena przestała się ruszać, ale próbowała otwierać oczy. Jej mąż jednak zawzięcie chciał dokończyć to co zaczął… Ivon Adams rzucił dziewczynkę na ziemi i z całej siły uderzył kilka razy w jej klatkę piersiową. Po tych bestialskich ciosach dziewczynka przestała dawać oznaki życia.

Następnie mężczyzna kiedy był pewny, że zamordował 4-latkę zabrał jej ciało do swojego starego domu w Rush Springs. To odległość 20 kilometrów od Cyril. Bezduszny kat wykopał dół  i zakopał w nim zwłoki 4-latki w  pobliżu płotu.

 

Zdjęcie ze strony https://www.facebook.com/OSBI.OK

Pokrewieństwo

Zamordowana Athena była spokrewniona z Alyshią.

Zdjęcie ze strony https://www.facebook.com/OSBI.OK

Śledczy przesłuchali również biologiczną matkę zamordowanej dziewczynki. Ustalono, że para, której przyznano opiekę dwa lata temu nad dziewczynkami zaniedbywała 4 i 5-latkę. Nie zabierali Atheny na badania kontrolne do lekarza, a 5-latki nie zapisali do szkoły. Nie wykluczone, że dramat małej Atheny i jej siostry rozgrywał się w tej rodzinie od dłuższego czasu.

To straszne Alyshia spokojnie patrzyła na to jak jej mąż z zimną krwią zabija bezbronne dziecko. Nie próbowała w żaden sposób przerwać cierpienia dziewczynki. Czy ta kobieta może czuć się bez winy?

Ta sprawa z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.

Źródło: Tragiczny finał poszukiwań 4-latki. Policja znalazła ciało dziewczynki (msn.com)

(2) ABC15 Arizona | Facebook

Oklahoma State Bureau of Investigation – Authorized Page | Oklahoma City OK | Facebook

Szczątki dziecka znalezione podczas poszukiwań zamordowanej dziewczynki z Oklahomy (abc15.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Biedrzyńska. Znana polska aktorka porwana przez psychofana – Zaginieni Przed Laty

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl