BLOG

Porwanej 5-latki szukała cała Sycylia

Porwanej 5-latki szukała cała Sycylia

Porwanej 5-latki szukała cała Sycylia. Matka małej Eleny twierdziła, że uprowadzono jej córeczkę dla okupu. Po wielu godzinach przesłuchiwań kobieta przyznała się do morderstwa 5-latki…

Porwanej 5-latki szukała cała Sycylia

Sprawa, o której dzisiaj napiszemy, rozrywa serce na strzępy i wewnątrz słyszymy swój krzyk… JAK WŁASNA MATKA MOGŁA TAK BESTIALSKO SKRZYWDZIĆ SWOJE DZIECIĄTKO? DLACZEGO?

Przez 9 miesięcy nosimy swoje maleństwo pod sercem. Czujemy jego każdy ruch, już wtedy więź, miłość do dziecka staje się bezgraniczna. Troszczymy się o swoje pociechy z całych sił… Jednak jak widać w tym przypadku było inaczej.

Całe Włochy żyły intensywnym poszukiwaniem małej Eleny. Matka dziewczynki 23-letnia Martina 13 czerwca 2022 roku zawiadomiła policję, że jej 5-letnia córeczka została uprowadzona, a porywacze żądają okupu. Wszystko miało dziać się w miejscowości Tremestieri Etneo leżącej niedaleko Katanii we Włoszech. Według 23-latki zakapturzony mężczyzna otworzył drzwi jej samochodu i siłą wyciągnął dziewczynkę zaraz po tym, jak odebrała córeczkę z przedszkola. W związku z tym natychmiast wszczęto intensywne poszukiwania dziecka. Jednak w zeznaniu 23-latki było wiele nieścisłości. Kobietę przesłuchiwano przez wiele godzin, po czym przyznała się, że zamordowała swoją córeczkę.

Porwanej 5-latki szukała cała Sycylia
zdjęcie ze strony www.ansa.it

-Dzień później, 14 czerwca, wyznała, że kłamała i przyznała się do morderstwa dziewczynki – podaje włoska agencja prasowa Agenzia Nazionale Stampa Associata.  

Bezduszna matka  ciało córeczki owinęła workami na śmieci

Dlaczego mundurowi mieli wątpliwości co do porwania 5-latki? Rodzina malutkiej Eleny uchodziła za biedną, dlatego śledczy od początku nie wierzyli matce, że porwano jej córkę dla okupu.  Kiedy 23-latka przyznała się już do zabójstwa, opowiedziała mundurowym ze szczegółami, jak zabiła córkę.

Martina powiedziała, że odebrała swoją córkę z przedszkola. Następnie wróciła do domu i tam zabiła ją nożem, zadając liczne rany małej Elenie. Na koniec ciało dziecka owinęła workami na śmieci i zakopała na opuszczonej działce w miejscowości Mascalucia, 600 metrów od miejsca zbrodni. Kobieta wskazała śledczym, gdzie znajduje się ciało jej córki.

Odnalezione zwłoki dziewczynki były w strasznym stanie. Na jej malutkim ciele znaleziono liczne rany kłute na szyi, uchu i górnej części pleców. Jaki był motyw? 23-latka  nie podała motywu zbrodni. Według śledczych 5-latka mogła zostać zabita przez matkę z powodu zazdrości o nową partnerkę ojca Eleny… 5-latka miała z kobietą dobry kontakt.

Matka Eleny została oskarżona o morderstwo z premedytacją i ukrywanie ciała. Martina przebywa w areszcie. Mamy nadzieję, że surowo odpowie za tak bestialski czyn.

Źródło: Włochy. “Uprowadzonej” 5-latki szukała cała Sycylia. Matka Eleny przyznała się do morderstwa (msn.com)

Włochy. Matka twierdziła, że jej 5-letnia córka została porwana. Okazało się, że ją zabiła – Polsat News

5-letniej Eleny szukał cały kraj. Makabryczny finał historii – Wprost

 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Skazany za gwałt na 16-latce znaleziony w Wlk. Brytanii. (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl