Blog
Zaginieni Przed Laty

5-letnia dziewczynka zniknęła z przyjęcia bożonarodzeniowego

5-letnia dziewczynka zniknęła z przyjęcia bożonarodzeniowego.  Śledczy byli pewni, że mała Melisse została zamordowana, chociaż jej ciała nigdy nie znaleziono. W tej sprawie skazano mężczyznę za porwanie Melissy, który spędził prawie 30 lat w więzieniu.

5-letnia dziewczynka

 

 

5-letnia dziewczynka zniknęła z przyjęcia bożonarodzeniowego
zaginiona 5-latka

Melissa zniknęła w amerykańskim miasteczku  Lorton w stanie Wirginia.

Była noc 3 grudnia 1989 roku Tammy Brannen j jej mała córeczka były na przyjęciu bożonarodzeniowym, które było zorganizowane w kompleksie apartamentów.

Nikt się nie spodziewał, że ta noc okaże się największym koszmarem. Około godziny 22:00 5-letnia Melissa zapytała mamę czy może pójść po frytki. Dziewczynka miała przejść do drugiego pokoju. Tammy bez chwili wahania zgodziła się, nie podejrzewając, że widzi swoją córeczkę ostatni raz.

Kiedy 5-latka nie wracała zbyt długo, Tammy poszła ją poszukać. Kobieta nigdzie nie mogła znaleźć  córki i zauważyła, że jest otwarte całkowicie okno w pokoju pokojówki.

Poszukiwania

Natychmiast powiadomiono policję o tajemniczym zniknięciu dziewczynki w jednych z apartamentów. Od samego początku śledczy podejrzewali, że Melisse została porwana.  Głównym podejrzanym był Caleb D. Hughes- ogrodnik, który pracował w tym miejscu od trzech tygodni. Dlaczego akurat on stał się podejrzanym? Mężczyzna uciekł od chwili kiedy 5-latka zniknęła.

 

Mieszkał w Woodbridge, niecałe 10 mil od Lorton, minęło ponad dwie i pół godziny, zanim wrócił do domu. Kiedy dotarł do swojego domu wyprał swoje ubrania i buty.  Niewątpliwie postawa jego mocno zainteresowała śledczych. Wszystko wskazywało na to, że próbował zatrzeć ślady.

5-letnia dziewczynka zniknęła z przyjęcia bożonarodzeniowego

W trakcie przesłuchania Hughes powiedział, że spóźnił się do budynku tej nocy, ponieważ zdecydował się wybrać dłuższą trasę i zatrzymał się, aby kupić piwo w sklepie. Jak się okazuje takiego sklepu nie było już od dawna w stanie Wirginia.

Dwa lata po zniknięciu dziewczyny, Hughes został aresztowany za złamanie nakazu zawieszenia, za wcześniejszy wyrok za kradzież samochodu.

Szokujące w tym wszystkim jest to, że w jego pojeździe znaleziono niebieskie włókna z marynarki matki zaginionej dziewczynki. Tą marynarkę kobieta miała w noc imprezy na sobie. Według śledczych 5-latka prawdopodobnie musiała przenieść te włókna na swoje ubrania po tym jak przytulała się do mamy.

 

Na podstawie tych i innych dowodów Hughes został skazany na 50 lat więzienia za porwanie. Po apelacji w sierpniu ubiegłego roku został zwolniony warunkowo i obecnie mieszka w Lynchburgu.

Tumblr
TUMBLR

Kobieta nigdy nie zgodziła się, aby jej córkę uznano za zamarłą. Cały czas miała nadzieję, że znajdzie ją żywą. Zaginięcie małej Melissy jest nierozwiązane i śledczy twierdzą, że dziewczynka została zamordowana.

 

5-letnia dziewczynka zniknęła z przyjęcia bożonarodzeniowego
MEL STORNI – HISZPANIA | NA INSTAGRAMIE

Trzy dekady po jego zniknięciu policja wciąż poszukuje jej ciała. “Szczątki Melissy gdzieś tam są, a organy ścigania nigdy nie zrezygnują z tej sprawy. Ona i jej rodzina zasługują na to samo” – powiedział adwokat Fairfax Commonwealth, Raymond F. Morrogh.

“Tęsknię za moją córką każdego dnia. Minęło ponad 30 lat, ale nic mnie nie powstrzymuje przed tą straszną tęsknotą za nią ” – powiedziała Tammy, która po ponownym zamążpójściu zachowała swoje nazwisko, aby jej córka mogła ją kiedyś odnaleźć.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Robert Roszak zaginął w 2006 roku. Bolesna cisza! (zaginieniprzedlaty.com)

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl