Blog
Zaginieni Przed Laty

To on porwał i zamordował moją malutką córeczkę

To on porwał i zamordował moją malutką córeczkę. 25-letni przyjaciel rodziny nocując u swoich znajomych porwał i bestialsko zamordował ich 5-letnią córeczkę.

To on

 

25-letni Zachary T. Anderson z Monticello  20  sierpnia 2016 roku porwał córkę swoich znajomych. Matka Alayny- Kayla Ertl, powiedziała, że położyła córkę do łóżka około 2:00 w nocy. Kobieta obudziła się sześć godzin później i nigdzie nie mogła znaleźć 5-latki.  Anderson, przyjaciel rodziny, wtedy spędził noc w ich domu w Watkins w stanie Minnesota. Jego również nigdzie nie było, a z posesji zniknął ich samochód, który jak się okazuje skradł sam 25-latek.

 

5-letnia Alayna Ertl została znaleziona martwa tego samego dnia 20 sierpnia 2016 roku po ogłoszeniu Bursztynowego Alertu. Natychmiast zatrzymano 25-latka pod zarzutem morderstwa pierwszego stopnia i porwania w związku ze śmiercią Alayny Ertl.

 

Wyniki sekcji wykazały, że Alayna zmarła w wyniku morderczej przemocy. Dziewczynka była zgwałcona i zakatowana na śmierć.

Poszukiwania

 

Minnesota Bureau of Criminal Apprehension wydało Amber Alert 20 sierpnia około godziny 13:30. Ustalono, że 25-latek nad ranem wyjechał z domu z Alayną w białym pickupie GMC Sierra z 2002 roku. Pojazd należał do ojca dziewczynki. W samochodzie znajdował się telefon komórkowy ojca porwanej dziewczynki. Telefon został namierzony po tym jak porywacz około godziny 9:00 rano użył telefony swojego przyjaciela w hrabstwie Todd, zanim został wyłączony.

Zastępcy szeryfa hrabstwa Cass znaleźli ciężarówkę na posesji należącej do rodziny Andersona w wiejskim hrabstwie Cass. Nikogo nie było w pojeździe ani w kabinie na terenie posiadłości, która znajduje się w Wilderness Park Estates, około trzech mil na wschód od wioski Leader w hrabstwie Cass. Park znajduje się około 100 mil na północ od domu Ertlów w Watkins.

Na miejsce sprowadzono dodatkowych funkcjonariuszy organów ścigania w celu przeszukania terenu. Funkcjonariusze K-9 znaleźli Andersona około 16:24 w zalesionym obszarze około ćwierć mili od chaty.

Na podstawie informacji dostarczonych przez Andersona, śledczy znaleźli nagie ciało Alayny około godziny 17:00 w bagnistym, zalesionym terenie kilka metrów od chaty.

 

Anderson jest przetrzymywany w więzieniu hrabstwa Crow Wing.

 

 

Źródło:

Policja: przyjaciel ojca porwał i zabił 5-letnią dziewczynkę – Telemundo Houston

Porywacz Amber Alert oskarżony o morderstwo – Fox21Online

 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Anat Kimchi została zamordowana w biały dzień. Zbrodnia zaplanowana? (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl