Blog
Zaginieni Przed Laty

Zabił gwałciciela swojej 5-letniej córeczki. Nie został za to oskarżony!

Zabił gwałciciela swojej 5-letniej córeczki. Nie został za to oskarżony! Każdy normalny rodzic pragnie dla swoich dzieci jak najlepiej, a kiedy staje się naszemu dziecku krzywda w jego obronie, człowiek jest zdolny do wszystkiego…

Zabił gwałciciela swojej 5-letniej córeczki

Każdy rodzic pragnie dla swojej pociechy jak najlepiej, lecz w chwili, gdy staje się naszemu dziecku krzywda, człowiek jest w stanie zrobić dosłownie wszystko…

Taka historia miała miejsce w Teksasie 9 czerwca 2012 roku na odosobnionym ranczu. Ojciec stanął w obronie córki, zabijając jej gwałciciela. Mężczyzna nie otrzymał w tej sprawie nawet zarzutów za wymierzenie kary gwałcicielowi.

-Każdy ma prawo chronić swoją córkę. Te słowa usłyszał od szeryfa mężczyzna z Teksasu, który pobił na śmierć gwałciciela swojej 5-letniej córeczki. Chociaż ten czyn uznano za morderstwo, mężczyźnie nie postawiono zarzutów.

 

Działał w obronie drugiej osoby

Było lato 2021 roku 47-letni Jesus Mora Flores pracujący na farmie jako pomocnik zaciągnął pięcioletnią dziewczynkę do szopy. Z dokumentów sądowych wynika, że jeden ze świadków widział, jak Flores siłą zaciąga dziewczynkę w odosobnione miejsce. Następnie świadek pobiegł, by o wszystkim donieść jej ojcu. Jak podaje The Guardian, zgodnie z raportami policyjnymi oraz informacjami w sieci, biegnąc w stronę krzyków córki, ojciec znalazł pracownika oraz dziewczynkę bez bielizny. Ściągnął Floresa ze swojej córki i w napadzie złości zadał mu kilka ciosów w głowę i szyję.

"Zabił

Gwałciciel upadł na ziemię i przestał dawać oznaki życia. Gdy jego córka wreszcie była bezpieczna, ojciec natychmiast zadzwonił pod numer 911, błagając dyspozytora, by natychmiast wysłał karetkę na jego ranczo.

-Pospieszcie się! Ten facet umrze! Nie wiem, co robić! – miały zarejestrować taśmy dyspozytorni.

Kiedy ratownicy medyczni dotarli na miejsce, stwierdzili zgon mężczyzny. Władze, które zbadały dziewczynkę i ciało Floresa, po całym zajściu potwierdziły, że doszło do napaści na tle seksualnym. Choć śmierć Floresa została uznana za zabójstwo, ojciec dziewczynki nie został aresztowany. Nie postawiono mu również zarzutów.

-Zgodnie z prawem w stanie Teksas śmiertelna siła jest dozwolona i uzasadniona w celu powstrzymania napaści na tle seksualnym. Wszystkie dowody dostarczone przez departament szeryfa i Texas Rangers wskazywały, że właśnie to miało miejsce, gdy na miejsce przybył ojciec ofiary- powiedziała dziennikarzom prokuratorka okręgowa Heather McMinn.

Każdy ma prawo chronić swoją córkę. Ojciec dziewczynki działał w obronie drugiej osoby- dodał szeryf.

Źródło: Mężczyzna z Teksasu nie zostanie oskarżony o pobicie pedofila córki na śmierć | | Teksasu Strażnik (theguardian.com)

Zabił gwałciciela swojej pięcioletniej córeczki. Nie został jednak oskarżony (msn.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli. Dlatego. Lecz

Może zainteresować Cię: Kobieta kłamała, by chronić swojego chłopaka, który zakatował jej synka (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl