Blog
Zaginieni Przed Laty

Znaleziono ciała 7 osób, w tym dwóch zaginionych nastolatek

Znaleziono ciała 7 osób, w tym dwóch zaginionych nastolatek. Właścicielem posesji był 39-letni mężczyzna, który w przeszłości był karany za przestępstwa seksualne.

Znaleziono ciała 7 osób

Do makabrycznego odkrycia doszło 1 maja 2023 roku. Na jednej z posesji znaleziono ciała 7 osób, w tym dwóch zaginionych nastolatek 14-letniej Ivy i 16-letniej Brittany. Właścicielem posesji był 39-letni mężczyzna, który w przeszłości był karany za przestępstwa seksualne.

Finał poszukiwań był tragiczny. Ciała zostały odnalezione podczas przeczesywania terenów w pobliżu miasta Henryetta oddalonego około 145 km na wschód od stanu Oklahoma City- powiedział rzecznik prasowy Stanowego Biura Śledczego w Oklahomie Gerald Davidson, cytowany przez Associated Press.

Policja potwierdziła, że wśród siedmiu ciał są też zwłoki McFaddena. Kolejne ciała prawdopodobnie należą do jego żony, dwóch synów i córki Tiffany.

Zdjęcie ze strony https://www.msn.com/en-us/news/crime/a-teenage-sleepover-a-convicted-rapist-and-seven-bodies-what-we-know-about-oklahoma-tragedy/ar-AA1aDnyF

 

Poszły na spotkanie z koleżanką

Zanim odnaleziono ciała, funkcjonariusze policji wydały komunikat w sprawie poszukiwań dwóch zaginionych nastolatek. Dziewczyny zaginęły 30 kwietnia 2023 roku. Tamtego dnia miały spotkać się z koleżanką- Tiffany i miały zostać u niej na noc. Kiedy nastolatki nie wróciły następnego dnia do domów bliscy powiadomili policję o ich zaginięciu. Oprócz nich policjanci rozpoczęli poszukiwania też 39-letniego Jessego McFaddena.

 

 

1 maja 2023 roku mężczyzna miał stawić się na rozprawę w hrabstwie Muskogee, jednak tego nie zrobił. Rozprawa miała dotyczyć zarzutów molestowania i gwałt na nieletnich oraz posiadania pornografii dziecięcej.

Śledczy ustalili, że Ivy i Brittany były widziane ostatni raz w towarzystwie Jessego. Co wydarzyło się później?

Zdjęcie ze strony https://www.msn.com/en-us/news/crime/a-teenage-sleepover-a-convicted-rapist-and-seven-bodies-what-we-know-about-oklahoma-tragedy/ar-AA1aDnyF

Rodzice zamordowanych nastolatek twierdzili, że nie wiedzieli o przeszłości kryminalnej 39-latka. Dlatego nie sprzeciwiali się, że ich córki zadają się z córką gwałciciela.

 

Funkcjonariusze policji nie wiedzą jeszcze jak te wszystkie osoby zginęły.

Źródło: Znaleziono 7 ciał. Wśród nich mogą być zaginione nastolatki | Wiadomości Radio ZET

USA. Znaleziono siedem ciał, w tym zwłoki dwóch zaginionych nastolatek (fakt.pl)

Szukali dwóch zaginionych nastolatek. Na jednej z posesji odkryto aż siedem ciał – Wydarzenia w INTERIA.PL

A teenage sleepover, a convicted rapist and seven bodies: What we know about Oklahoma tragedy (msn.com)

Oklahoma. W trakcie poszukiwań dwóch nastolatek policja odnalazła ciała siedmiu osób (wyborcza.pl)

Oklahoma teen found dead was to represent town at pageant: father (msn.com)

oklahoma wiadomości – Wyszukaj (bing.com)

 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Jezioro Osiek. Zabójstwo i kanibalizm. Oskarżono czterech sprawców (zaginieniprzedlaty.com)

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl