Blog
Zaginieni Przed Laty

Ojciec zastrzelił mężczyznę, który skrzywdził jego syna

Ojciec zastrzelił mężczyznę, który skrzywdził jego syna

Ojciec zastrzelił mężczyznę, który skrzywdził jego syna. Gary nie umiał pogodzić się z tym, że zwyrodnialec, który porwał i wielokrotnie zgwałcił jego syna, jeszcze żyje. Dlatego zrozpaczony ojciec postanowił sam wymierzyć sprawcy karę.

Gdy wszyscy zawiedli, zginął z rąk bliskich!

Gdy wszyscy zawiedli, zginął z rąk bliskich! Śmierć dziecka to wyjątkowo smutny temat, a morderstwo Gabriela Fernandeza to rzecz tym bardziej szokująca, gdyż maltretowanego chłopca zawiedli wszyscy – szkoła, opieka społeczna, a przede wszystkim najbliżsi, którzy go zabili.

Po 18 latach niewoli Jaycee odzyskała swoje życie!

Po 18-latach niewoli Jaycee odzyskała swoje życie!

Po 18 latach niewoli Jaycee odzyskała swoje życie! Jaycee Lee Dugard była nieśmiałą 11-latką. Została porwana prosto z ulicy, w drodze do szkoły. Zrozpaczeni rodzice stracili córkę na 18 lat. W tym czasie dziewczynka przeżywała koszmar. W wyniku regularnych gwałtów urodziła porywaczowi dwoje dzieci.

Żądza narkotyków większa niż ludzkie życie

Kiedy 15 czerwca 1990 roku Linda Wallace wróciła do domu z pracy w Anaheim w Kalifornii, jej świat się zatrzymał. Na podłodzie w łazience znalazła zakrwawione ciało swojej 9-letniej córki Autumn Wallace.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl