Blog
Zaginieni Przed Laty

Wycieczka do Doliny Śmierci

Wycieczka do Doliny Śmierci. To miała być wyprawa życia czteroosobowej rodziny. Wszyscy zniknęli w tajemniczych okolicznościach. Po całej rodzinie zostało tylko auto i tajemnica, która 13 lat zalegała w policyjnej kartotece. Co stało się z zaginionymi? Czy można było odnaleźć tę rodzinę żywą? Czy śledczy popełnili ogromny błąd w poszukiwaniach?

Ojciec zastrzelił mężczyznę, który skrzywdził jego syna

Ojciec zastrzelił mężczyznę, który skrzywdził jego syna

Ojciec zastrzelił mężczyznę, który skrzywdził jego syna. Gary nie umiał pogodzić się z tym, że zwyrodnialec, który porwał i wielokrotnie zgwałcił jego syna, jeszcze żyje. Dlatego zrozpaczony ojciec postanowił sam wymierzyć sprawcy karę.

Gdy wszyscy zawiedli, zginął z rąk bliskich!

Gdy wszyscy zawiedli, zginął z rąk bliskich! Śmierć dziecka to wyjątkowo smutny temat, a morderstwo Gabriela Fernandeza to rzecz tym bardziej szokująca, gdyż maltretowanego chłopca zawiedli wszyscy – szkoła, opieka społeczna, a przede wszystkim najbliżsi, którzy go zabili.

Po 18 latach niewoli Jaycee odzyskała swoje życie!

Po 18-latach niewoli Jaycee odzyskała swoje życie!

Po 18 latach niewoli Jaycee odzyskała swoje życie! Jaycee Lee Dugard była nieśmiałą 11-latką. Została porwana prosto z ulicy, w drodze do szkoły. Zrozpaczeni rodzice stracili córkę na 18 lat. W tym czasie dziewczynka przeżywała koszmar. W wyniku regularnych gwałtów urodziła porywaczowi dwoje dzieci.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl