Blog
Zaginieni Przed Laty

14-latka została porwana przez trzech mężczyzn

14-latka została porwana przez trzech mężczyzn. Nastolatkę uratowała tylko wiadomość, którą udało się jej wysłać przez Snapchat do przyjaciół

14-latka została porwana przez trzech mężczyzn. Nastolatkę uratowała tylko wiadomość, którą udało się jej wysłać przez Snapchat do przyjaciół

14-latka została porwana

Każdego dnia o każdej porze na całym świecie dochodzi do porwań, gwałtów, przestępstw. W ostatnich latach niestety fala przestępstw narasta, być może dlatego, że sądy wymierzają zbyt niskie kary.

Sprawa, o której dzisiaj napiszemy, zdarzyła się w 2020 roku. 14-letnia dziewczynka z San Jose w Kalifornii została porwana przez trzech mężczyzn. Sprawcy zamknęli 14-latkę w motelu i tam rozgrywał się jej koszmar. Nastolatka została brutalnie zgwałcona przez jednego z nich. Następnie cała trójka chciała zmusić dziewczynkę do prostytucji. Przed dalszym koszmarem uratowała dziewczynę wiadomość, którą udało się jej wysłać za pośrednictwem Snapchata do swoich przyjaciół.

“Niech ktoś mi pomoże. Jestem w samochodzie przypadkowego mężczyzny”. – napisała w wiadomości 14-latka.

– Przyjaciele ofiary ustalili jej lokalizację za pośrednictwem aplikacji Snapchat i zadzwonili pod numer 911. Później udało się ustalić, że nastolatka przebywa w motelu E-Z 8. Funkcjonariusze zjawili się na miejscu i od razu aresztowali 55-letniego Alberta Vasqueza. Dziewczynę znaleziono w pokoju. Zatrzymany mężczyzna został oskarżony o porwanie i gwałt – przekazał mediom sierżant policji w San Jose Enrique Garcia.

14-latka została porwana przez trzech mężczyzn. Nastolatkę uratowała tylko wiadomość, którą udało się jej wysłać przez Snapchat do przyjaciół
zdjęcie ze strony www.wprost.pl

Ustalenia

Z ustaleń śledczych wynikało, że dziewczyna została porwana po tym, jak jeden z mężczyzn podał jej narkotyki. 14-latka została zgwałcona w samochodzie i w motelu.

Później ujęto także wspólników sprawcy – 34-letni Antonio Quirino Salvador i 31-letni Hediberto Gonzalez Avarenga, obaj pochodzili z Fremont w Kalifornii. Mężczyźni zostali oskarżeni o porwanie.

Niestety pomimo przeszukania Internetu nie udało mi się znaleźć żadnej wzmianki czy zapadł wyrok w tej sprawie. Wierzę jednak, że sprawcy zostali wysoko ukarani za to, co zgotowali 14-latce. Trauma z pewnością pozostanie z nią na całe życie.

Źródło: 14-latka porwana przez trzech mężczyzn. Dziewczynę uratował Snapchat – Wprost

Szukaj | Departament Policji w San Jose, Kalifornia (sjpd.org)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Nieświadomie zaprzyjaźniła się z biologiczną siostrą, która została porwana (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl