Blog
Zaginieni Przed Laty

Zabił ponieważ płacz dziecka przerwał mu grę wideo

Zabił ponieważ płacz dziecka przerwał mu grę wideo. Cole zabił swoją 9-miesięczną córkę, łamiąc jej kręgosłup i rozrywając aortę.

Zabił

Po 20 latach więzienia w USA wykonano wyrok śmierci  na Benjaminie Cole. Mężczyzna z zimną krwią pozbawił życia zaledwie 9-miesięczną Briannę w 2002 r.

Wiadomo, że Cole był poważnie chory psychicznie i miał narastającą zmianę w mózgu, która pogorszyła się w ostatnich latach i to właśnie przyczyniło się do tego, że narastała w nim coraz bardziej ogromna agresja.
Ustalono, że Cole już dużo wcześniej przed zabójstwem córki znęcał się nad innymi dziećmi i odsiadywał za to w przeszłości wyrok. Cole miał 57 lat kiedy wykonano karę śmierci.

Dzień zabójstwa dziewczynki

Pięć dni przed Bożym Narodzeniem w 2002 roku Benjamin miał opiekować  się córeczką jednak grał prawie cały dzień w gry wideo. W pewnym momencie dziewczynka zaczęła płakać, był wściekły, że dziecko przerywa mu grę. Podszedł do łóżeczka zgiął ją tak mocno, aż złamał jej kręgosłup i uszkodził aortę. Dziewczynka wykrwawiła się na śmierć. Kiedy dokonał tej bestialskiej zbrodni jak gdyby nigdy nic znów zaczął grać w gry wideo.  9-miesięczna Brianny została znaleziona w kałuży krwi. Natychmiast powiadomiono policję.

Mężczyzna został skazany za morderstwo pierwszego stopnia w hrabstwie Rogers za zabicie swojej córki, Brianny Cole, której kręgosłup został złamany, a aorta rozerwana po tym, jak została mocno zgięta do tyłu. Cole nie zaprzeczył, że zabił dziecko. powtarzał, że żałuje tego co się stało.

-On nie jest poważnie chory psychicznie – powiedział inny prokurator, zastępca prokuratora generalnego stanu Ashley Willis. – W konstytucji ani orzecznictwie nie ma nic, co uniemożliwia jego egzekucję.

 

W zakładzie karnym amerykańskiego stanu Oklahoma w McAlester wykonano  20 października  2022 roku wyrok śmierci na Benjaminie Cole’u, skazanym za zabicie swojej 9-miesięcznej córeczki Brianny. 57-letni Cole był szóstym więźniem w Oklahomie, który został stracony, odkąd stan ten wznowił wykonywanie kary śmierci w październiku 2021 roku. Egzekucja jest wykonywana przez podanie śmiertelnego zastrzyku.

 

Źródło: Prawnicy Benjamina Roberta Cole’a próbują wstrzymać egzekucję, argumentując, że oszalał | Codzienna poczta online (dailymail.co.uk)

USA. Rozerwał aortę 9-miesięcznej córce. Mężczyzna zginął w celi śmierci – Super Express – wiadomości, polityka, sport (se.pl)

Zabił 9-miesięczną córkę, bo płakała. Złamał jej kręgosłup i rozerwał aortę – Wiadomości Radio ZET

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Lecz. Ponieważ

Może zainteresować Cię: Krótka historia zaginięcia… Gdzie jest Izabela Żukowska? (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl