Blog
Zaginieni Przed Laty

Poćwiartowane ciało dziewczynki i jej matki znaleziono w beczce.

Poćwiartowane ciało dziewczynki i jej matki znaleziono w beczce. Po jakimś czasie w innej beczce odkryto kolejne ciała. Makabryczne morderstwo całej rodziny. Kim jest zabójca?

Poćwiartowane ciało dziewczynki

Jest wiele zaginięć i zbrodni, które pomimo upływu lat dla śledczych wciąż pozostają ogromną zagadką. Dzisiaj przedstawimy Państwu przerażającą historię zamordowanej rodziny, której nikt nigdy nie szukał.

Dlaczego?

Marie Elizabeth Vaughn urodziła się 6 grudnia 1971 roku. Dziewczynka została zamordowana najprawdopodobniej około 1980 roku… Niestety data jej śmierci nie jest do końca pewna, dziewczynka dużo wcześniej mogła paść ofiarą mordercy.

Szczątki małej Marie zostały znalezione w dużej beczce wraz z jej matką- Marlyse Honeychurch w 1985 roku.

Zamordowana Marie miała od 6-8 lat

Marlyse była ostatnio widziana przez rodzinę w 1978 roku w Kalifornii, gdy po kłótni z matką i wyjechała z dwójką swoich dzieci- Marie Vaughn i Sarah McWaters.

Matka Marlyse od tamtej pory już nigdy nie zobaczyła swojej córki oraz wnuczek. O tym, że zostały zamordowane dowiedziała się dopiero po 34- latach.

Marlyse z Marie

W 2000 roku znaleziono dwie kolejne ofiary, które prawdopodobnie zmarły w tym samym czasie co zamordowana dziewczynka i jej matka. Wszystko wskazuje na to, że cała rodzina padła ofiarą brutalnego morderstwa. Dziwne w tym wszystkim jest to, że nikt nigdy nie zgłosił ich zaginięcia. Rodzina przepadła nagle bez śladu i dla nikogo nie wydawało się to podejrzane…

Rodzina

Śledczy podejrzewają, że rodzina zmarła w maju 1980 roku lub później, ponieważ kobieta używająca nazwiska “Elizabeth Evans” w dokumentach prawnych mogła być Marlyse.

Marlyse w chwili śmierci miała od 24-27 lat

 

Marie Elizabeth Vaughn była pierwszym z dzieci, które znaleziono w beczce na szlaku przylegającego do Bear Brook State Park. Śledczy uważają, że osoba dorosła, która również była w tej samej beczce co mała Marie była spokrewniona z dziewczynką.

Beczka w której znajdowały się szczątki Bear

Według nich zamordowana kobieta była jej matką. Obie zostały poćwiartowane, aby zmieściły się w beczce.

Bear Brook Jane Doe w chwili śmierci miała od 2-4 lat

Zwłoki młodszej siostry Marie- Sarah została znalezione w maju 2000 roku, w tym samym miejscu. Siostra Marie znajdowała się w innej beczce wraz z przyrodnią siostrą Bear Brook Jane Doe… Ich ciała również były rozczłonkowane.

Kim jest morderca?

W 2017 roku ojciec Bear stał się głównym podejrzanym w sprawie brutalnego zabójstwa całej rodziny. Terrence Peder Rasmussen był również podejrzany za zabicie swojej byłej dziewczyny Denisy Beaudin, która od dłuższego czasu uchodziła za zaginioną. Mężczyzna zmarł w 2010 roku podczas odbywania kary więzienia za zabójstwo żony Marlyse.

Marie

Dopiero w czerwcu 2019 roku szczątki Marie Vaughn została zidentyfikowana wraz z matką Marlyse Honeychurch  i młodszą siostrą Sarah McWaters.

Zabójca

Dodatkowe zdjęcia Marie, przedstawiają ją podczas przyjęcia urodzinowego w latach 1977 lub 1979. Żadne z pozostałych dzieci ani też miejsce wykonania fotografii nigdy nie zostało zidentyfikowane. Policja poszukuje informacji, które mogą ujawnić, kim byli ci potencjalni świadkowie lub gdzie byli w momencie robienia zdjęć.

Marie (druga po lewej) wśród nieznanych dzieci (których tożsamości poszukuje policja)

 

 

Marie Vaughn została pochowana obok swojej mamy, a data jej śmierci na nagrobku to 1981. Sarah McWaters została pochowana poza stanem, zgodnie z życzeniem ojcowskiej strony jej rodziny.

Źródło: Marlyse Honeychurch | Niezidentyfikowana wiki | Fandom

Bear Brook Jane Doe | Unidentified Wiki | Fandom

Morderstwa Bear Brook: Kim były córki Marlyse Honeychurch? Jak zginęli? (thecinemaholic.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli

Może zainteresować Cię również: Elżbieta Nasiadka zaginęła w 2017 r. Jej losy wciąż są nieznane (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl