Blog
Zaginieni Przed Laty

Została porwana kiedy miała 4-latka

Została porwana kiedy miała 4-latka przez ojczyma. Ojczym latami ją gwałcił i bił. Kiedy dorosła poślubił ją i zmuszał do prostytucji.

Została porwana

Suzanne Marie Sevakis urodziła się 9 września 1969 roku, a zmarła 30 kwietnia 1990 roku. Została porwana w wieku czterech lat przez trzeciego męża swojej matki- Franklina Floyda. Mężczyzna porywając Suzanne zabrał ze sobą jej dwie siostry i miesięcznego braciszka- Phillipa Brandenburga.

Obie siostry Suzanne zostały porzucone w domu dziecka, a Phillip został odnaleziony żywy po tym, jak test DNA potwierdził jego tożsamość w 2020 roku.

Floyd zabrał 4-letnią Suzanne do swojego domu o którym nikt z bliskich i znajomych nie mieli pojęcia. Twierdził, że wychowuje ją. Dziewczynka była przez niego bita od najmłodszych lat. Z czasem dochodziło do gwałtów. Kiedy dorosła poślubił ją tak jak planował. Suzanne po jakimś  czasie zaszła w ciążę, urodziła syna Michaella, który z czasem okazał się nie biologicznym synem Floyda. Któregoś dnia chłopiec zaginioną w 1994 roku.

Przez całe życie Sevakis była znana pod różnymi pseudonimami, w tym Tonya Hughes, Sharon Marshall, Tonya Tadlock oraz Suzanne Davis.

 

Porwanie 4-latki

Franklin Delano Floyd ożenił się z matką Suzanne w 1975 roku i ostatecznie przeprowadzili się z Karoliny Północnej do Teksasu. Matka Suzanne została skazana na 30 dni więzienia za płaceniem fałszywymi czekami.

Kiedy matka 4-letniej Suzanne została zwolniona z zakładu karnego dowiedziała się, że dwójka jej dzieci została umieszczona w rodzinie zastępczej. Natomiast Suzanne i jej brat- Phillip Steven Brandenburg zaginęli.

 

 

Zrozpaczona matka udała się na komisariat w celu złożenia zawiadomienia o zaginięciu Suzanne i jej brata. Niestety mundurowi odmówili jej ze względu na fakt, że Floyd miał prawo zabrać dzieci jako ojczym.

Przetrzymywana mimo woli

Po jakimś czasie dzięki naciskom matki policja przyjęła jej zgłoszenie.

Śledczy znaleźli zdjęcia Suzanne o charakterze seksualnym w pickupie Floyda. Byli już pewni, że dziewczynka była wykorzystywana seksualnie przez mężczyznę. Były tam również zdjęcia innej dziewczynki, która została wykorzystana seksualnie, a także 16 innych zdjęć dorosłej kobiety związanej i pobitej na śmierć. Kobieta później została zidentyfikowanej jako ofiara Cheryl Commesso.

 

Suzanne przeprowadzała się z Floydem do wielu miejsc w Stanach Zjednoczonych, w tym do Georgii, Arizony i Oklahomy. Uczęszczała do trzech różnych szkół średnich, od Arizony po Georgię.

Była zdolna, została nawet przyjęta do Georgia Institute of Technology, z pełnym stypendium, aby studiować inżynierię. Jednak po zajściu w ciążę po raz trzeci i ostatni Floyd zdecydował, że nie będzie już kontynuować nauki w szkole policealnej. Suzanne urodziła córeczkę, która szybko trafiła do adopcji.

 

 

Floyd i Suzanne pobrali się w 1989 roku, a ich ślub odbył się w Nowym Orleanie w Luizjanie. Oboje używali fałszywych nazwisk “Tonya Dawn Tadlock” i “Clarence Marcus Hughes”.

Zabójstwo

W kwietniu 1990 roku koleżanka Suzanne z klubu ze striptizem prosiła ją, żeby uciekła wraz z dziećmi od Floyda zanim ją zabije. Suzanne potajemnie spotykała się i miała romans z Kevinem Brownem, który był ojcem jej syna, Michaela Hughesa. Oboje w końcu uciekli z Michaelem.

 

Suzanne z synem

Jeszcze w tym samym miesiącu trzy osoby znalazły ciało Suzanne leżące na poboczu autostrady na obrzeżach Oklahoma City. U podstawy jej czaszki znajdował się duży krwiak. Według śledczych za śmierć Suzanne odpowiedzialny jest Floyd. Kobieta tamtego dnia wracała z synem z zakupów. Chłopiec przepadł bez śladu.

Identyfikacja

Kevin Brown oświadczył, że przejmie opiekę nad Michaelem, jeśli zostanie znaleziony żywy. Obecnie uważa się, że Michael Hughes nie żyje i został zamordowany przez Franka Floyda, którego zeznania wskazywały, że szczątki dziecka mogły zostać zniszczone przez padlinożerne zwierzęta po tym, jak ciało zostało porzucone.

Floyd zmarł na początku 2023 roku z przyczyn naturalnych, zanim jego wyrok śmierci mógł zostać wykonany.

Źródło:

Suzanne Sevakis | Niezidentyfikowana Wiki | Fandom

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: 10-latkowie torturowali i zamordowali 3-letniego Jamesa – Zaginieni Przed Laty

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl