Blog
Zaginieni Przed Laty

16-latka zniknęła bez śladu. Jej ciało znaleziono zawinięte w folię

16-latka zniknęła bez śladu 14 marca 2003 roku. Jej ciało znaleziono prawie dwa miesiące później zawinięte w folię. Śledczy szukają mordercy.

16-latka zniknęła bez śladu

Yesenia Nungaray Becerra urodziła się  14 marca 1987 roku zmarła 22 lub 23 kwietnia 2003 roku. Jej ciało znaleziono w 2003 roku prawie dwa miesiące po zaginięciu. Było w torbie marynarskiej ukryte za restauracją w Castro Valley w Kalifornii. Została zidentyfikowana dopiero w 2006 roku.

Yesenia Nungaray | Niezidentyfikowana Wiki | Fandom

Zniknięcie

14 marca 2003 roku 16-letnia Nungaray opuściła swój dom w Yahualica, Jalisco w Meksyku, aby zamieszkać w południowej Kalifornii, gdzie zatrzymała się u Miguela Angela Nuneza-Castanedy- przyjaciela rodziny.

Yesenia Nungaray | Niezidentyfikowana Wiki | Fandom

Na początku nastolatka utrzymywała kontakt ze swoją mamą, ale po jakimś czasie dziewczyna przestała się z nią kontaktować. Kobieta zaczęła się martwić o córkę, ale nie wiedziała gdzie jej szukać. Dopiero po jakimś dłuższym czasie zgłosiła na policję, że nie kontaktu z córką.

 

 

Zaginięcie

1 maja 2003 roku ciało Nungaraya zostało znalezione zawinięte w folię  i wepchnięte do olbrzymiej torby marynarskiej za restauracją Carrows w Castro Valley. W tej właśnie restauracji na zmywaku pracował przyjaciel rodziny  Nunez-Castaneda. Nastolatka miała wepchniętą gąbkę do gardła, co spowodowało, że się udusiła. Wówczas jeszcze nie było wiadomo czyje zwłoki znaleziono ponieważ  było w zaawansowanym rozkładzie. Nadali jej też imię: “Jane Doe”. Policja musiała polegać na autopsji, aby znaleźć inne wskazówki.

 

W styczniu 2006 roku jeden z portali internetowych opisał sprawę Nungaray jeden z widzów zostawił wskazówkę, że widziano nastolatkę w Castro Valley z Nunezem-Castanedą. Po rozpoczęciu śledztwa matka Nungaray, Maria Del Carmen, wystąpiła ze zdjęciami córki w telewizji. Jej córka była łudząco podobna do  Jane Doe. Po porównaniu DNA Del Carmen z DNA Jane Doe, została zidentyfikowana. Nungaray został ekshumowany i ponownie pochowany w Yahualica.

Według detektywów nastolatka  został najprawdopodobniej zabity przez Nuneza-Castanedę za to, że odrzuciła jego zaloty. Nastolatka traktowała go jako brata. Po przesłuchaniu świadków wydano nakaz aresztowania mężczyzny. Nie został jeszcze odnaleziony i może nadal ukrywać się w Stanach Zjednoczonych lub Meksyku.

 

Dziewczyna z sąsiedztwa – CBS News

Źródło: Yesenia Nungaray | Niezidentyfikowana Wiki | Fandom

Podejrzany w 2003 roku o zabójstwo byłej Jane Doe, lat 16 (sfgate.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: 13-latek zgwałcił i zabił 6-letnią Mirkę. Nastoletni potwór bezkarny! (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl