Blog
Zaginieni Przed Laty

Nigdy nie zgłoszono jej zaginięcia

Nigdy nie zgłoszono jej zaginięcia. Nagie ciało kobiety, pozbawione głowy odnaleziono w winnicy.

Nigdy nie zgłoszono jej zaginięcia

Ada Beth Kaplan nie kontaktowała się z bliskimi, ani znajomymi od dłuższego czasu, a mimo to nikt jej poszukiwał. Dlaczego nikt nie interesował się jej losami, dlaczego w jednej chwili człowiek staje się dla drugiej osoby obojętny?

To co spotkało Ade jest jedną z najbrutalniejszych zbrodni jaką ostatnio opisywałam. Ada została zamordowana w bestialski sposób. W 2011 roku jej nagie ciało znaleziono w winnicy w hrabstwie Kern w Kalifornii. Identyfikacja zwłok była bardzo trudna, ponieważ ciało było zmasakrowane.

Ada w wieku 40 lat

Dopiero po 12 latach w styczniu 2024 roku została zidentyfikowana jako Ada Beth Kaplan z Canyon Country w Kalifornii przez DNA Doe Project.

Odnalezienie ciała

Nagie ciało 64-letniej Ady zostało znalezione w winnicy w Arvin w Kalifornii 29 marca 2011 roku. Jej ciało nie miało głowy i obu kciuków i najwyraźniej zostało pozbawione krwi. Funkcjonariusze obecni na miejscu zdarzenia opisali ciało zamordowanej jako “przerażający” i wyglądający “bardzo czysto” widok, jakby manekinowi usunięto głowę i pozowano na polnej drodze.

Według śledczych ciało zostało tam podrzucone a ofiara mogła zostać zamordowana kilka dni, lub tygodni wcześniej. Szczątki były nie do poznania. Sekcja zwłok wykazała bliznę pooperacyjną na lewej piersi. Na ciele ani na miejscu zdarzenia nie znaleziono żadnych ubrań.

Miejsce i podejrzany zamieszany w jej śmierć pozostają nieznane.

Źródło: Ofiara morderstwa była anonimowa przez 13 lat. Żydowscy genealodzy znaleźli jej nazwisko. – Żydowska Agencja Telegraficzna (jta.org)

 

Ada Kaplan | Niezidentyfikowana Wiki | Fandom

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: 10-latkowie torturowali i zamordowali 3-letniego Jamesa – Zaginieni Przed Laty

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl