Blog
Zaginieni Przed Laty

Rodzice więzili 3-letnią córeczkę w piwnicy

Rodzice więzili 3-letnią córeczkę w piwnicy gdzie bestialsko się nad nią znęcali. Dziewczynka umierała w potwornych katuszach. Kiedy zmarła pozbyli się jej ciała i udawali, że ich córeczka zachorowała i przebywa w domu.

Przypalał swoje dziecko zapalniczką

Przypalał swoje dziecko zapalniczką

Przypalał półtoraroczne dziecko konkubiny zapalniczką. Mężczyzna urządził maluszkowi istne piekło. Są zarzuty dla bezdusznego mężczyzny.

Jeden z najgroźniejszych złoczyńców na wolności

Jeden z najgroźniejszych złoczyńców na wolności. Giovanni Brusca po 25 latach spędzonych w więzieniu wyszedł na wolność. Bez wątpienia to jeden z najgroźniejszych mafiosów. W 1992 roku mężczyzna rozpuścił w kwasie zwłoki 13-letniego dziecka.

8-letnia Victoria (Tori) Stafford zgwałcona i brutalnie pobita!

8-letnia Victoria (Tori) Stafford zaginęła 8 kwietnia 2009 roku. Dziewczynka została brutalnie zgwałcona i zamordowana. Na koniec jej ciało bestia porzuciła pod stertą kamieni. Tori miała pękniętą wątrobę, połamane żebra, była brutalnie pobita.

Lublin. Pedofil z Lublina-czyhające zło

Lubin. Pedofil z Lulina-czyhające zło

Lublin. Pedofil z Lublina-czyhające zło. Pedofil groził 12-latce, że jeśli nie spełni jego żądań – brutalnie ją zgwałci, a następnie zabije i pozbędzie się ciała. Zastraszając nieletnią i ponawiając swoje groźby, nakłaniał do spotkania w umówionym przez niego miejscu.

Krótka historia zaginięcia… Gdzie jest Agnieszka Bernat?

Agnieszka Bernat Są takie zaginięcia, o których słyszał każdy. Są również takie, o których dawno nie mówi nikt… Nie są “porywające”, bo brak w nich tajemnicy i zwrotów akcji. Człowiek po prostu wychodzi z domu i nigdy więcej nie kontaktuje się z rodziną. Choć całą ich historię można streścić w jednym zdaniu, nie są mniej […]

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl