Blog
Zaginieni Przed Laty

Bardzo pilna prośba o pomoc w identyfikacji dziecka

Bardzo pilna prośba o pomoc w identyfikacji dziecka

Bardzo pilna prośba o pomoc w identyfikacji dziecka. 19 maja 2022 roku w miejscowości Ingolstad znajdującej się na terytorium Niemiec w korycie rzeki Dunaj zostało znalezione ciało dziecka.

Bardzo pilna prośba o pomoc

 

Wiadomo, że zwłoki należały do chłopca, którego tożsamość do dziś nie została ustalona. Teraz śledczy mają nadzieję na nowe wskazówki.

Chłopiec miał od 3 do 7 lat, 110 cm wzrostu, ważył około 15 kg, miał niebieskie oczy i włosy kolor ciemny wpadający w brąz. Wygląd twarzy dziecka został zrekonstułowany przez patologów sądowych na zlecenie prokuratury w Ingolstadt

 

 

 

Bardzo pilna prośba o pomoc w identyfikacji dziecka

Kto znał dziecko znalezione z Dunaju i może udzielić informacji o jego tożsamości? Kto pamięta chłopaka, który pasuje do powyższego opisu i nie widział go od początku 2022 roku? Na te pytania śledczy próbują znaleźć odpowiedź.

Bardzo pilna prośba o pomoc w identyfikacji dziecka
zdjęcie ze strony www.polizei.bayern.de/

 

Detektywi z Ingolstadt proszą również o informacje na temat kamienia, którym zostało obciążone ciało odnalezionego dziecka – kamień była to kostka brukowa o wymiarach 40x20x6 , która jest sprzedawana pod marką Diephaus typu „Natura Vigo” . Niestety do tej pory nie udało się ustalić praktycznie nic… Nie wiadomo jakiej narodowości był zamordowany chłopiec. Nie wiadomo kto tak bestialsko go zmordował…
Kochani potrzebujemy Waszej pomocy udostępniajcie dalej, nie może być tak, że sprawca tak brutalnej zbrodni jest na wolności. Być może ktoś rozpozna dziecko, być może ktoś zauważył, że od dłuższego czasu nie widział chłopca w tym wieku gdzieś po sąsiedzku pasującego do opisu. 

 

 

 

Bardzo pilna prośba o pomoc w identyfikacji dziecka
kamień użyty do obciążenia zwłok dziecka

W przypadku informacji prowadzących do identyfikacji dziecka, wyjaśnienia okoliczności śmierci, a tym samym ewentualnego schwytania sprawcy wyznaczona jest nagroda w wysokości 10 000,00 EUR.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje odnośnie dziecka przedstawionego na zdjęciach, lub  informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia jego tożsamości bardzo prosimy o niezwłoczny kontakt z funkcjonariuszami z policją kryminalną w Ingolstadt pod numerem telefonu : 0841-93430 , kontakt z funkcjonariuszami z Niemieckiej Policji pod numerem alarmowym : 110 lub kontakt z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112 .

Źródło: Bawarska policja – Nieznany martwy chłopiec ma teraz twarz – Wysoka nagroda za zawieszone wskazówki (bayern.de)

(2) ‪#‎ingolstadt‬ – eksploruj | Facebook

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Dawn Walker zniknęła tuż po ślubie. Jej ciało znaleziono w walizce (zaginieniprzedlaty.com)

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marr

Czy to nie ten chłopiec https://polizei.nrw/fahndung/82228?

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl