Blog
Zaginieni Przed Laty

Znaleziono zwłoki dziecka ukryte w ruinach mleczarni.

Znaleziono zwłoki dziecka ukryte w ruinach mleczarni. Makabrycznego odkrycia dokonała grupa dzieci, która bawiła się nad rzeką Kaczawa, w okolicy wału przy ul. Konduktorskiej.

Znaleziono zwłoki dziecka

Do makabrycznego odkrycia doszło w godzinach popołudniowych 13 maja 2023 roku nad rzeką Kaczowa w Legnicy. Bawiąca się tam grupka dzieci w pewnym momencie zauważyła ogromny rój much. Dzieci postanowiły sprawdzić, co przyciągnęło tak licznie owady. Okazało się, że w miejscu gdzie był rój much w ruinach dawnej mleczarni leżą nieudolnie ukryte zwłoki dziecka. Były one owinięte w poszewkę od poduszki i lekko przysypane gruzem. Zwłoki były już w stanie zaawansowanego rozkładu i miały ślady podpalenia.

O wszystkim została natychmiast powiadomiona policja. Lokalne media początkowo podawały, że jest to ciało 6-letniego dziecka.

 

Organy ścigania do czasu przeprowadzenia sekcji zwłok, która została zaplanowana na wtorek, 16 maja, odmawiają udzielania komentarza w tej sprawie. Wszystko ma wyjaśnić dopiero sekcja zwłok.

Prokuratura prowadzi śledztwo pod kątem zabójstwa.

Pixabay.com

 

„Ciało było owinięte i znajdowało się w stanie znacznego rozkładu, w związku z tym podczas pierwszych czynności nie było możliwe ustalenie danych dotyczących osoby, ani wieku. Wykluczam, że to był noworodek, natomiast jeżeli chodzi o wiek, na chwilę obecną nie potwierdzam też informacji, że było to sześcioletnie dziecko” – przekazała prok. Lidia Tkaczyszyn z legnickiej Prokuratury Okręgowej dla portalu Lca.

Legnica nasze miasto napisała, że nieoficjalnie dowiedzieli się, że ciało znalezione na Zakaczawiu, to zwłoki kobiety bez głowy. Czy zwłoki należały do dziecka, czy kobiety potwierdzi, bądź wykluczy sekcja zwłok.

Źródło: Makabryczne odkrycie w Legnicy. Dzieci odnalazły zwłoki zawinięte w poszewkę (msn.com)

Legnica. Przy ulicy Konduktorskiej znaleziono zwłoki owinięte w poszewkę (fakt.pl)

Bawiły się nad rzeką. Dzieci dokonały makabrycznego odkrycia w Legnicy – WP Wiadomości

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Martwy noworodek znaleziony na wysypisku śmieci w Zabrzu (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl