Blog
Zaginieni Przed Laty

8-letnia Victoria (Tori) Stafford zgwałcona i brutalnie pobita!

8-letnia Victoria (Tori) Stafford zaginęła 8 kwietnia 2009 roku. Dziewczynka została brutalnie zgwałcona i zamordowana. Na koniec jej ciało bestia porzuciła pod stertą kamieni. Tori miała pękniętą wątrobę, połamane żebra, była brutalnie pobita.

8-letnia Victoria

Zaginięcie, które Wam dzisiaj przedstawimy, jest jednym z tych najbardziej przerażających i mrożących krew w żyłach, ponieważ mowa tutaj o dziecku, które ginie z rąk bezdusznej bestii.

8-letnia Victoria (Tori) Stafford zgwałcona i brutalnie pobita!
Tori

Victoria Elizabeth Marie „Tori” Stafford była śliczną małą kanadyjską dziewczynką, która została uprowadzona, gdy wracała ze szkoły sama do domu. Porywacze zgwałcili dziewczynkę i zamordowali w okrutny sposób. Mordercami byli Michael Rafferty i Terri-Lynne McClintic. Ciało dziewczynki znaleziono trzy miesiące później w zalesionym obszarze wiejskiego Ontario pod stertą kamieni. Jej zaginięcie i poszukiwania, bez wątpienia były jedną z najgłośniejszych spraw w całej Kanadzie i nie tylko.

8-letnia Victoria- Dzień, który zmienił wszystko…

8 kwietnia 2009 roku około godziny 15:30 8-letnia Stafford opuściła szkołę publiczną Olivera Stephensa i następnie udała się sama do domu. Niestety dziewczynka nie wróciła do niego. Zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginięcie dziecka o godzinie 18:04. W związku z tym rozpoczęły się intensywne poszukiwania dziewczynki. Śledztwo było intensywne, ale niestety na początku nie przyniosło efektu. Każda minuta była na wagę złota. Liczyło się to, by jak najszybciej odnaleźć porwaną dziewczynkę.

8-letnia Tori

Śledczy zabezpieczyli pobliskie nagrania kamer z monitoringu, które uchwyciły 8-latkę o godzinie 15:32 w towarzystwie kobiety zidentyfikowanej później jako Terri-Lynne McClintic. Kobieta uprowadziła dziewczynkę pod pretekstem pokazania jej małych szczeniaczków. Jak to małe dziecko nawet przez chwilę 8-latka nie podejrzewała, że za chwilę stanie się jej okropna krzywda. Kobieta zaprowadziła dziecko do Hondy Civic, która stała blisko domu opieki i wrzuciła 8-latkę na tylne siedzenie, narzucając na nią kurtkę. Około godziny 17:00 w dniu porwania małej Tori, Rafferty udał się do jednego ze sklepów i tam zakupił młotek i worki na śmieci. Następnie porywacze odjechali w stronę lasu oddalonego dwie godziny drogi od domu dziewczynki. 8-letnią dziewczynkę brutalnie tam zgwałcono, bestialsko zamordowano, a jej zmasakrowane ciało porzucono pod stertą kamieni.

8-letnia Victoria (Tori) Stafford zgwałcona i brutalnie pobita!
ojciec zamordowanej dziewczynki zdjęcie ze strony Fakt.pl

Kierowcą pojazdu był Michael Rafferty, który razem z Terri zaplanował bestialską zbrodnię. Dla śledczych nagranie z monitoringu było wystarczającym dowodem, by zatrzymać porywaczy, lecz było już za późno, aby uratować dziecko.

8-letnia Victoria (Tori) Stafford zgwałcona i brutalnie pobita!
grób 8-latki

 

Odnalezienie ciała dziewczynki

W lipcu 2009 roku podczas szukania szczątków dziecka policjantom asystowała zatrzymana McClintic, która wskazała, gdzie porzucili zamordowaną dziewczynkę. Dolna część ciała dziewczynki była już w znacznym rozkładzie. Tori leżała naga od pasa w dół, miała na sobie tylko koszulkę Hannah Montana i parę kolczyków motyli, które pożyczyła w dniu zaginięcia od swojej mamy. Sekcja zwłok ujawniła, że dziewczynka została brutalnie zgwałcona i bestialsko pobita. 8-latka miała pękniętą wątrobę, połamane żebra, a jej śmierć była wynikiem wielokrotnych uderzeń w głowę młotkiem typu pazur.

mordercy dziewczynki

 

Mordercy przyznali się do popełnionego czynu i skazano ich na dożywotnie pozbawienie wolności bez możliwości zwolnienia warunkowego.

Autor: Natalia

Źródło: Morderstwo Tori Stafford – Murder of Tori Stafford – abcdef.wiki

Murder of Victoria Stafford – Acervo Lima

8-latka porwana, zgwałcona i zabita. Niech jej morderca zgnije za kratami! (fakt.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Niezidentyfikowana kobieta znaleziona na drzewie – Zaginieni Przed Laty

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl