Blog
Zaginieni Przed Laty

Rodzice więzili 3-letnią córeczkę w piwnicy

Rodzice więzili 3-letnią córeczkę w piwnicy gdzie bestialsko się nad nią znęcali. Dziewczynka umierała w potwornych katuszach. Kiedy zmarła pozbyli się jej ciała i udawali, że ich córeczka zachorowała i przebywa w domu.

Rodzice

Para czterdziestolatków z Dinslaken w Nadrenii Północnej-Westfalii uwięziła swoją 3-letnią córeczkę w piwnicy. Potem ciało dziewczynki zostało wywiezione na wózku i wrzucone do rzeki. Przez wiele dni rodzina żyła, jakby nic się nie stało. Kiedy sąsiedzi pytali gdzie jest ich dziecko tłumaczyli się, że córka zachorowała i przebywa w domu. Prawda jednak okazała się koszmarna.

W ostatnich dniach okazało się, że rodzice bestialsko zabili jedno z trójki swoich dzieci, skazując je na potworne męczarnie. Pozostała dwójka, w tym siostra bliźniaczka zamordowanej trzylatki i braciszek przeżyli.

Para po pozbyciu się ciała 3-latki była widziana na spacerach, tak jakby nic się nie wydarzyło.

Niemiecka prokuratura jest pewna: 40-letni Sascha i jego o rok młodsza żona Maja w piwnicy swojego apartamentowca znęcali się nad jedną z 3-letnich córek.

Według ustaleń śledczych małżonkowie zamknęli dziecko w podziemiach domu. Dziecko nie miało dostępu do jedzenia i wody. Według śledczych do śmierci dziewczynki doszło na skutek udławienia się wymiocinami.

Kiedy okazało się, że 3-latka nie żyje, rodzice pozbyli się ciała dziecka. Ojciec przewiózł zwłoki dziecka nad kanał Ren-Herne niedaleko Oberhausen i wrzucił swoją córkę do wody.

Wszystko wyszło na jaw tylko dzięki ciekowości sąsiadów, którzy zgłosili na policję, że od dłuższego czasu nie widzieli jednej z córek Mai.
Kiedy funkcjonariusze policji udali się pod wskazany adres 40-latek od razu przyznał się policji do zabójstwa córki.  Następnie mężczyzna wskazał gdzie wrzucił ciało 3-latki. Nurkowie znaleźli martwe dziecko na dnie, w pobliżu miejsca wskazanego przez 40-latka.
Wózek, którym mężczyzna przewiózł ciało dziecka

Para trafiła do aresztu. – Dochodzenie ujawniło, że matka dziewczynki wraz z ojcem celowo dotkliwie znęcali się nad dzieckiem i ostatecznie je zabili – powiedział w wywiadzie z mediami rzecznik policji.

Prawdopodobnie dziewczynka była zakneblowana. Dlatego nikt nie słyszał przeraźliwego płaczu dziecka.

Poszukiwani są świadkowie, którzy mogli widzieć w pobliżu Ren-Herne jedno z rodziców lub oboje, ciągnących wózek. Do wrzucenia dziecka do wody mogło dojść między 30 września a 3 października 2023 roku.

Źródło: Niemcy w szoku. Rodzice skazali 3-letnią córkę na śmierć w piwnicy apartamentowca (msn.com)

Zamknęli 3-letnią córkę w piwnicy. Dziecko zmarło! Rodzina żyła, jakby nic się nie stało! – Super Express – wiadomości, polityka, sport (se.pl)

Raport uzupełniający w sprawie zabitej trzyletniej dziewczynki – Kto może udzielić informacji na temat składanego wózka ręcznego? (ad-hoc-news.de)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: 23-letnia Katarzyna zamordowana przez “polskiego Buffalo Billa” (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl