Blog
Zaginieni Przed Laty

Znaleziono zwłoki noworodka w sortowni śmieci

Znaleziono zwłoki noworodka w sortowni śmieci. 28-letnia kobieta z zarzutami zbezczeszczenia zwłok dziecka.

Znaleziono zwłoki noworodka

12 kwietnia 2024 roku Policjanci z Działdowa zatrzymali 28-letnią kobietę, której przedstawiono zarzut zbezczeszczenia zwłok noworodka. Ciało noworodka znalazł pracownik zakładu 11 kwietnia 2024 roku w sortowni śmieci w mieście. Dziecko było wrzucone do worka na śmieci.

Natychmiast o tym zdarzeniu została powiadomiona policja. W tej sprawie zatrzymano 28-letnią kobietę, mieszkankę powiatu działdowskiego.

– Przedstawiono jej “tylko” zarzut zbezczeszczenia zwłok noworodka. – W zależności od wyniku sekcji zwłok zarzut ten może zostać zmodyfikowany – powiedział . Asp. szt. Rafał Jackowski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. Dodał, że kobieta złożyła wyjaśnienia. Jeśli sekcja zwłok wykaże, że dziecko urodziło się żywe, wówczas zarzut może być zmieniony na zabójstwo.

Zatrzymana kobieta to matka noworodka. Podczas przesłuchania zeznała, że dziecko urodziło się martwe. Następnie została zwolniona z aresztu.  Wobec 28-latki zastosowano wolnościowe środki zapobiegawcze: dozór policji i zakaz opuszczania kraju. Za zbezczeszczenie zwłok grozi do dwóch lat więzienia, za zabójstwo – dożywocie.

Źródło: Zwłoki noworodka trafiły do sortowni śmieci. 28-latka z zarzutem (msn.com)

Zwłoki noworodka w sortowni śmieci w Działdowie. Zatrzymano matkę (fakt.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli

Może zainteresować Cię również: Stefan R. umówił się na randkę. Zabił, następnie zjadł część zwłok (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl