Blog
Zaginieni Przed Laty

Trwają poszukiwania 5-letniej Mai – córeczki zamordowanej kobiety

 

 

 

Trwają intensywne poszukiwania 5-letniej Mia – córeczki zamordowanej 26-latki, a także sprawcy morderstwa.

AKTUALIZACJA: Kochani z całego serca dziękujemy za pomoc. Dziewczynka została odnaleziona cała i zdrowa. Mężczyzna został już zatrzymany przez policję.

Trwają intensywne poszukiwania

Dzisiaj po godzinie 17:00 na numer alarmowy wpłynęło zgłoszenie od jednego z mieszkańców Oświęcimia, który odnalazł w mieszkaniu martwą 26-letnią córkę. Kobieta miała ranę ciętą szyi. Obok zwłok leżał zakrwawiony nóż.
– Aktualnie trwają działania Policji i Prokuratury. Możemy potwierdzić, że doszło do ujawnienia zwłok 26-latki w jej mieszkaniu. Sprawa najprawdopodobniej ma charakter kryminalny – potwierdził mediom mł. insp. Sebastian Gleń – Rzecznik Małopolskiego Garnizonu Policji.
Podejrzanym w sprawie brutalnego zabójstwa jest partner zamordowanej kobiety. Para miała 5-letnie dziecko, którego aktualnie nie ma w miejscu zamieszkania ani u rodziny. Najprawdopodobniej doszło do uprowadzenia dziecka. Poszukiwany to obywatel Norwegii Ingebright G. Mężczyzna mógł też zabrać ze sobą dziecko.
Trwają intensywne poszukiwania 5-letniej Mia zamordowanej 26-latki, a także sprawcy morderstwa. Do poszukiwań zadysponowano Oddział Prewencji Policji z Krakowa i Grupę Poszukiwawczo-Ratowniczą z OSP Kęty (pow. oświęcimski).

Wzrost: 134 cm, włosy rude.

Poszukiwany mężczyzna może poruszać się pojazdem marki VW Up kol. białego nr rej. KOS6356A
Policja rozesłała komunikaty z rysopisem mężczyzny do komend w całym kraju. Prawdopodobnie jeszcze dzisiaj uruchomiony zostanie Child Alert.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: To miała być szczęśliwa rodzina, lecz los napisał dla nich inny scenariusz (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl