Blog
Zaginieni Przed Laty

Uwaga Pilne! Policja poszukuje mężczyzny ze zdjęcia

Kochani z całego serca dziękujemy za pomoc i liczne udostępnienie apelu. Tożsamość mężczyzny ustalona. Uwaga Pilne! Policja poszukuje mężczyzny ze zdjęcia. Jest on podejrzany o gwałt 17-latki. Rozpoznajesz go?

Makabryczna zbrodnia wyjaśniona po 14 latach

Makabryczna zbrodnia wyjaśniona po 14 latach. 17-letnia Sylwia Cz. zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Po latach śledczy ustalili bieg zdarzeń. Dziewczyna została bestialsko zamordowana. W tej sprawie policja zatrzymała dwóch mężczyzn podejrzanych o zabójstwo. Bez wątpienia, zaginięcie Sylwii stało się jedną z głośniejszych spraw ostatnich lat.

Aleksandra Gładysiak – nieustające pytania bez odpowiedzi

Aleksandra Gładysiak - nieustające pytania bez odpowiedzi

Aleksandra Gładysiak – nieustające pytania bez odpowiedzi. 17-letnia Aleksandra Gładysiak zaginęła 11 marca 2019 roku. Dziewczyna pochodząca z Włocławka (województwo kujawsko-pomorskie) tego dnia wysłała do swoich bliskich i przyjaciół smsy o niepokojącej treści.

Znaleziono dwa martwe płody w worku

Znaleziono dwa martwe płody w worku. Płody pochodziły z ciąży bliźniaczej. Makabryczne odkrycie w powiecie częstochowskim. Kim jest matka?

List siostry do zaginionego Brata!

Mariusz Perdek tajemnicze zaginięcie. Rozpaczliwy apel bliskich!

List siostry do zaginionego Brata. Mariusz Perdek zaginął 19 stycznia 2015 roku w Niepołomicach w woj. małopolskim. Tego dnia udał się do kolegi i już nigdy nie wrócił. Zrozpaczona rodzina rozwieszała plakaty z wizerunkiem zaginionego, które ktoś celowo zrywa lub niszczy, wyrywając twarz zaginionego. Wszystko wskazuje na to, że panuje zmowa milczenia. Sprawą zainteresował się […]

Zamarznięte zwłoki dziecka w zamrażarce sąsiadów.

Zamarznięte zwłoki dziecka w zamrażarce sąsiadów. W tej sprawie zatrzymano dwie kobiety. 17 i 45 lat zostały zatrzymane pod zarzutem morderstwa. Podejrzane pozostają w policyjnym areszcie. Śledczy na razie nie ujawniają szczegółów tej tajemniczej sprawy.

17-letnia Sylwia przepadła bez śladu. Zbrodnia wyjaśniona po 14 latach

17-letnia Sylwia przepadła bez śladu. Zbrodnia wyjaśniona po 14 latach

17-letnia Sylwia przepadła bez śladu. Zbrodnia wyjaśniona po 14 latach. Po latach śledczy ustalili bieg zdarzeń. Dziewczyna została bestialsko zamordowana. W tej sprawie policja zatrzymała dwóch mężczyzn podejrzanych o zabójstwo. Bez wątpienia, zaginięcie Sylwii stało się jedną z głośniejszych spraw ostatnich lat.

Paulina Z. nie żyje- ciało zaginionej znaleziono w zbiorniku wodnym

Paulina Z. nie żyje- ciało zaginionej znaleziono w zbiorniku wodnym

Paulina Z. nie żyje. Śmierć młodej dziewczyny nadal pozostaje wielką tajemnicą. Dziewczyna wybrała się na ognisko ze znajomymi. Nocą postanowiła wracać do domu, ale nigdy do niego nie dotarła. Podczas poszukiwań znaleziono jej ciało. Leżało w wodzie przy brzegu stawu. Sprawa jest tym bardziej zagadkowa, bo do końca nie wiadomo w jaki sposób, ofiara znalazła […]

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl