Blog
Zaginieni Przed Laty

Uwaga Pilne! Policja poszukuje mężczyzny ze zdjęcia

Kochani z całego serca dziękujemy za pomoc i liczne udostępnienie apelu. Tożsamość mężczyzny ustalona. Uwaga Pilne! Policja poszukuje mężczyzny ze zdjęcia. Jest on podejrzany o gwałt 17-latki. Rozpoznajesz go?

Makabryczna zbrodnia wyjaśniona po 14 latach

Makabryczna zbrodnia wyjaśniona po 14 latach. 17-letnia Sylwia Cz. zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Po latach śledczy ustalili bieg zdarzeń. Dziewczyna została bestialsko zamordowana. W tej sprawie policja zatrzymała dwóch mężczyzn podejrzanych o zabójstwo. Bez wątpienia, zaginięcie Sylwii stało się jedną z głośniejszych spraw ostatnich lat.

Aleksandra Gładysiak – nieustające pytania bez odpowiedzi

Aleksandra Gładysiak - nieustające pytania bez odpowiedzi

Aleksandra Gładysiak – nieustające pytania bez odpowiedzi. 17-letnia Aleksandra Gładysiak zaginęła 11 marca 2019 roku. Dziewczyna pochodząca z Włocławka (województwo kujawsko-pomorskie) tego dnia wysłała do swoich bliskich i przyjaciół smsy o niepokojącej treści.

Znaleziono dwa martwe płody w worku

Znaleziono dwa martwe płody w worku. Płody pochodziły z ciąży bliźniaczej. Makabryczne odkrycie w powiecie częstochowskim. Kim jest matka?

List siostry do zaginionego Brata!

Mariusz Perdek tajemnicze zaginięcie. Rozpaczliwy apel bliskich!

List siostry do zaginionego Brata. Mariusz Perdek zaginął 19 stycznia 2015 roku w Niepołomicach w woj. małopolskim. Tego dnia udał się do kolegi i już nigdy nie wrócił. Zrozpaczona rodzina rozwieszała plakaty z wizerunkiem zaginionego, które ktoś celowo zrywa lub niszczy, wyrywając twarz zaginionego. Wszystko wskazuje na to, że panuje zmowa milczenia. Sprawą zainteresował się […]

Zamarznięte zwłoki dziecka w zamrażarce sąsiadów.

Zamarznięte zwłoki dziecka w zamrażarce sąsiadów. W tej sprawie zatrzymano dwie kobiety. 17 i 45 lat zostały zatrzymane pod zarzutem morderstwa. Podejrzane pozostają w policyjnym areszcie. Śledczy na razie nie ujawniają szczegółów tej tajemniczej sprawy.

17-letnia Sylwia przepadła bez śladu. Zbrodnia wyjaśniona po 14 latach

17-letnia Sylwia przepadła bez śladu. Zbrodnia wyjaśniona po 14 latach

17-letnia Sylwia przepadła bez śladu. Zbrodnia wyjaśniona po 14 latach. Po latach śledczy ustalili bieg zdarzeń. Dziewczyna została bestialsko zamordowana. W tej sprawie policja zatrzymała dwóch mężczyzn podejrzanych o zabójstwo. Bez wątpienia, zaginięcie Sylwii stało się jedną z głośniejszych spraw ostatnich lat.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl