Blog
Zaginieni Przed Laty

Zamarznięte zwłoki dziecka w zamrażarce sąsiadów.

Zamarznięte zwłoki dziecka w zamrażarce sąsiadów. W tej sprawie zatrzymano dwie kobiety. 17 i 45 lat zostały zatrzymane pod zarzutem morderstwa. Podejrzane pozostają w policyjnym areszcie. Śledczy na razie nie ujawniają szczegółów tej tajemniczej sprawy.

Zamarznięte zwłoki dziecka

Do dramatycznego odkrycia doszło 16 grudnia 2021 roku około południa w Rossinton, w brytyjskim Doncaster. 23-letni Darnell Jackson udał się do domu sąsiadów po tym, jak jego 28 -letnia partnerka powiedziała mu, że w mieszkaniu sąsiadów znalazła martwe dziecko.

Zwłoki dziecka znajdowały się w zamrażarce zawinięte w reklamówkę znanej sieci supermarketów. Mężczyzna od razu ją rozpoznał, ponieważ obecnie tam pracował.

Z pewnością 23-letni Darnell Jackson nie zapomni tego dnia do końca życia.

– Wiedziałem, że musi mówić prawdę, ale musiałem tam pójść i sam sprawdzić. Carol powiedziała mi tylko… ” Tam jest martwe dziecko” i się rozłączyła— wspomina w wywiadzie z mediami 23-latek.

Zamarznięte zwłoki dziecka w zamrażarce sąsiadów
zdjęcie ze strony Fakt.pl

28-letnia kobieta zadzwoniła na policję. W międzyczasie 23-latek poszedł sprawdzić, co znalazła jego partnerka. – Zobaczyłem plastikową reklamówkę Herons, która została wyjęta z zamrażarki. Chwyciłem torbę, żeby się przyjrzeć, i nie miałem żadnych wątpliwości, ponieważ właśnie urodziła nam się córeczka — mówił w rozmowie z brytyjskimi mediami.

– Byłem w szoku i zaniemówiłem. Pracuję w lokalnym supermarkecie Herons naprzeciwko naszego domu, dlatego od razu rozpoznałam torbę. Wyszedłem wtedy, bo nie mogłem zostać w tym domu. Na ukojenie nerwów wypaliłem papierosa w ogrodzie i czekałem na przybycie policji. Było mi niedobrze — wspominał 23-latek.

Dwie kobiety zatrzymane

Dwie kobiety w wieku 17 i 45 lat zostały zatrzymane pod zarzutem morderstwa. Podejrzane pozostają w areszcie policyjnym. Śledczy na razie nie ujawniają szczegółów tej tajemniczej sprawy.

– W tej chwili śledztwo w sprawie okoliczności śmierci dziecka jest na bardzo wczesnym etapie i prosimy opinię publiczną, aby nie spekulowała na temat tej sprawy— dodał w wywiadzie z mediami nadinspektor Jamie Henderson.

Źródło: Makabryczne odkrycie u sąsiadów. Zwłoki dziecka w zamrażarce (fakt.pl)\

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Mary Bell – mała morderczyni – Zaginieni Przed Laty

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

[…] Może zainteresować Cię również: Zamarznięte zwłoki dziecka w zamrażarce sąsiadów (zaginieniprzedlaty.com) […]

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl