Blog
Zaginieni Przed Laty

Znaleziono dwa martwe płody w worku

Znaleziono dwa martwe płody w worku. Płody pochodziły z ciąży bliźniaczej. Makabryczne odkrycie w powiecie częstochowskim. Kim jest matka?

Znaleziono dwa martwe płody

Końcem marca 2022 roku do jednego ze szpitali w okolicach Częstochowy zgłosiła się 17-latka, którą na izbę przyjęć przywiózł ktoś z rodziny. Dziewczyna była świeżo po porodzie, jej stan wskazywał, że niedawno rodziła. 17-latka pojawiła się bez dziecka. Kiedy medycy próbowali ustalić, co się stało, kiedy miał miejsce poród i przede wszystkim, gdzie podziało się dziecko, 17-latka zaczęła kręcić. To wzbudziło wśród lekarzy mocne podejrzenie, że dziecku mogło stać się coś złego. Niestety ich obawy się potwierdziły.

 

Powiadomieni przez szpital policjanci pojechali do domu nastolatki. Tam dokonali przerażającego odkrycia. 31 marca 2022 roku funkcjonariusze zajęli się wyjaśnianiem, czy nie doszło do przestępstwa. W tym celu pojechali do rodzinnej miejscowości dziewczyny w powiecie częstochowskim. Tam przeszukali dom, jak również jego cały ogród. Mundurowi w pobliżu domu dokonali przerażającego odkrycia. Znaleźli nie jedno, a dwa martwe ciałka w dwóch workach. Okazało się, że 17-latka jeszcze niedawno była w ciąży bliźniaczej!

Częstochowska prokuratura prowadzi śledztwo w tej sprawie.

 

Znaleziono dwa martwe płody ludzkie
zdjęcie ze strony zycieczestochowy.pl/

Prokuratura zleciła wykonanie sekcji zwłok, która określi przyczyny zgonu płodów i czy były one żywe w momencie, kiedy się urodziły. Śledztwo jest prowadzone w sprawie tzw. dzieciobójstwa, czyli zabicia dzieci przez matkę w okresie porodu pod wpływem jego przebiegu, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Przesłuchana w sprawie rodzina 17-latki twierdziła, że nie wiedziała o jej ciąży.

 

Źródło: Życie Częstochowy i powiatu W powiecie częstochowskim znaleziono dwa martwe płody ludzkie – Życie Częstochowy i powiatu (zycieczestochowy.pl)

Powiat częstochowski. Znaleziono dwa martwe płody. Policja wszczęła śledztwo (fakt.pl)

Dwa martwe płody ludzkie znalezione w powiecie częstochowskim. Trwa prokuratorskie śledztwo – wCzestochowie.pl – Twoja gazeta w Internecie

Również. Lecz. Oczywiście

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Czy można zapobiec zaginięciom seniorów? (zaginieniprzedlaty.com)

groźby

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bernadetta

Apokalipsa. naszych czasów, zamordować,wbić w ziemię,nienawidzić drugiego człowieka nawet własne dziecko.Zamordowac, może się uda i nikt się nie dowie,ale to tak nie działa,ty morderca/morderczyni wiesz o tym co zrobiłaś,jak zniszczyłam te malutkie życia,i to jest TWOJ GRZECH. I TWOJA ZBRODNIA.

Karma

Pani Bernadetto, gdyby rząd nie był zacofany, dziewczynka może była ofiarą gwałtu, może ofiarą gwałtu w rodzinie, a być może po prostu popełniła błąd i zaszła w ciąże. Gdyby rząd nie był zacofany, to nikt by nie znalazł dwóch martwych noworodków a dziewczyna nie poszłaby do więzienia. 17 lat to dalej dziewczynka, proszę swoje brudne i okropne komentarze zostawić dla swoich dzieci. Pozdrawiam

Róża

Popieram bardzo komentarz Karma. Swoje staroświeckie uprzedzenia proszę chować w kąt. Ta sytuacja mogła się zakończyć w inny sposób, nie znamy dokładnych okoliczności tego, jak dziewczyna zaszła w ciążę. Zresztą, to nie ma znaczenia. Wystarczyłoby, że nie czuje się gotowa i nie jest wystarczająco stabilna, by podjąć się wychowania dziecka. Niszczyć żyć które jeszcze prawdopodobnie nie żyły nie wolno, ale niszczyć psychiki narodzonym dzieciom przez niedojrzałych, nieodpowiednich rodziców już wolno i nie ma problemu? Uwielbiam tę podwójną narrację, w której krzyczy się o płodach i nienarodzonych dzieciach, ale zamyka się oczy i uszy na to, co potrafi wyrastać z dzieci w rękach nieodpowiednich rodziców.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl