Blog
Zaginieni Przed Laty

Zamordowany i wrzucony do rzeki. Zabójstwo Adama D.

Zamordowany i wrzucony do rzeki. Zabójstwo Adama D.

Zamordowany i wrzucony do rzeki. Zabójstwo Adama D. 25 marca 2014 roku w miejscowości Kołoząb, w okolicach Płońska, doszło do makabrycznego odkrycia. W przepływającej przez wieś rzece znaleziono nagie ciało mężczyzny. Szybko ustalono, że był to zaginiony 46-letni płońszczanin, Adam D.

Zamordowany i wrzucony do rzeki

Adam D. zaginął w styczniu 2014 roku. Kiedy po dwóch miesiącach odnaleziono jego ciało, rodzina mogła należycie pożegnać zmarłego. Tymczasem, śledczy stanęli przed wyzwaniem, jakim było wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.

Prokuratura Rejonowa w Płońsku bez wahania zarządziła szczegółową sekcję zwłok. Wcześniej rodzina Adama D. zgłaszała policji podejrzenie, że mężczyzna mógł zostać porwany. W tej samej rzece, na jej wcześniejszych odcinkach, znaleziono także część ubrań zmarłego. Choć w sprawie były już pewne punkty zaczepienia, na jej rozwiązanie trzeba było poczekać jeszcze 4 lata.

Zamordowany i wrzucony do rzeki. Zabójstwo Adama D.
Fot. Kołoząb- makabryczne odkrycie nad rzeką

Przełomowe ustalenia

Zagadkowa śmierć Adama D. zainteresowała policjantów ze stołecznego Archiwum X. Udało im się ustalić, że mężczyzna został zamordowany. Kolejne informacje  naprowadziły ich na trop sprawców zdarzenia. Policja zatrzymała 3 osoby, które mogły mieć związek z zabójstwem. Byli to: 33-letni Dawid W., jego konkubina 48-letnia Iwona S. oraz jej 25-letnia córka- Natalia S. Przypuszczenia okazały się trafne i wkrótce poszczególne informacje udało się połączyć w spójną całość.

Zamordowany i wrzucony do rzeki. Zabójstwo Adama D.
Fot. Akcja policji- zatrzymanie podejrzanych

Jak zginął Adam D?

Jak się okazało, w styczniu 2014 roku Adam D. brał udział w libacji alkoholowej, w której uczestniczył także Dawid W. Między mężczyznami doszło do kłótni, która bardzo szybko przerodziła się w bójkę. Podczas szarpaniny zginął 46-letni Adam. Świadkami zabójstwa były Iwona S. oraz jej córka, Natalia S. Cała trójka postanowiła ochłonąć i dopiero wtedy pomyśleć, co robić dalej. W związku z tym planem, następnego dnia napastnik wraz z konkubiną wywieźli z mieszkania zwłoki ofiary na wózku i wrzucili do pobliskiej rzeki. Dawid W. usłyszał zarzut morderstwa, zaś obie kobiety zarzut pomocnictwa.

Autor: Natalia

Źródło: https://plonszczak.pl/artykul/zagadka-smierci-adama/394747

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli. Dlatego

Może zainteresować Cię również: Zaginiona Angielka odnalazła się po 32 latach w… Afryce. Co się wydarzyło? – Zaginieni Przed Laty

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl