Blog
Zaginieni Przed Laty

Nowe informacje o Madeleine McCann. Czy pedofil zjadł dziecko?

Nowe informacje o Madeleine McCann. Jak się okazuje podejrzany mężczyzna niewykluczone, że jest kanibalem. Czy pedofil zjadł dziecko?

Nowe informacje o Madeleine

Z pewnością każdy z Was słyszał o tajemniczym zaginięciu małej Madeleine McCann. Różne były podejrzenia co mogło stać się z zaginioną dziewczynką.

Niemieccy śledczy mają dowody w sprawie morderstwa Madeleine McCann, które poważnie obciążają Christiana Bruecknera. Dowody zostały przekazane detektywom, którzy prowadzą sprawę dziewczynki.

Czy Christian Brueckner to kanibal pedofil, który zamordował dziecko? Telewizja Sat 1 przygotowała film dokumentalny, który rzuca nowe światło na sprawę. Czy policja ukrywa fakty o zaginięciu McCann?

Christian Brueckner od dawna jest podejrzewany o porwanie i zamordowanie dziewczynki, jest również podejrzany o zjedzenie dziecka. Policja wydaje się bezradna i wciąż nie złożono aktu oskarżenia wobec zwyrodnialca. Tymczasem niemieccy dziennikarze przeprowadzili własne dochodzenie w sprawie zaginięcia Madeleine McCann. Czy film dokumentalny Sat. 1 okaże się przełomem?

zaginiona 3-latka

Przypomnijmy w skrócie!

Mała Madeleine McCann zaginęła w tajemniczych okolicznościach w 2007 roku w Portugalii, w pobliżu kurortu Praia da Luz. Dziewczynka prawdopodobnie została porwana przez Brueckner z pokoju hotelowego. Christian Brueckner w dniu zaginięcia Madeleine przebywał w okolicy. Niemiecka telewizja posiada nowe dowody, które to w pełni potwierdzają. Powstający film dokumentalny ma ostatecznie pogrążyć podejrzanego. Zespół dokumentalistów z Sat.1, składający się z byłych śledczych i dziennikarzy pod kierunkiem Jutty Rabe, zebrał prawdopodobnie wiele nowych wskazówek i poszlak. Materiały są szokujące.

Juliane Ebling, redaktorka kanału, powiedziała: Smutna historia Madeleine McCann to historia, która ma wiele niemieckich aspektów. Dodała, że jeden z jej reporterów, Jutta Rabe, badała ślady w Niemczech, Portugalii i Anglii w ciągu ostatnich miesięcy, co poważnie obciążyło Christiana B. – informuje Polska Times.

Nowe informacje o Madeleine McCann. Czy pedofil zjadł dziecko?
Zdjęcie ze strony www. o2.pl

Christian Brueckner obecnie odsiaduje wyrok 7 lat więzienia za gwałt na 72-latce. Mężczyzna dokonał również brutalnej napaści seksualnej na Amerykankę w Algarce w 2005 roku. Śledczy powiązali też Bruecknera z napaścią seksualną na 10-letnią dziewczynkę w Portugalii w 2007 roku. Ta bestia jest podejrzana o wykorzystywanie seksualne dzieci w mieście Algarve w São Bartolomeu de Messines w 2017 roku.

 

Mamy nadzieję, że sprawa małej Madeleine wkrótce się rozwiąże i osoby, które skrzywdziły tę niewinną dziewczynkę, poniosą odpowiednią karę.

Źródło: Nowe informacje o Madeleine McCann. Pedofil zjadł dziecko? (msn.com)

Zaginięcie Madeleine McCann. Policja mówi o przełomie – o2 – Serce Internetu

Madeleine McCann – najnowsze informacje w TVN24

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Grupa nastolatków okradała i zastraszała swoich rówieśników. (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl