Blog
Zaginieni Przed Laty

Porwał i zgwałcił 3-letnie dziecko

Porwał i zgwałcił 3-letnie dziecko

Porwał i zgwałcił 3-letnie dziecko. Do przerażających scen doszło na Pomorzu na wsi pod Sztumem. 55-letni Jacek Ś. od dłuższego czasu zastraszał mieszkańców wsi, ludzie bali się wychodzić na ulicę. To, że kogoś skrzywdzi, było tylko kwestią czasu.

Porwał i zgwałcił 3-letnie dziecko

Chociaż do zdarzenia doszło w 2019 roku, o tej sprawie nie da się zapomnieć. Kiedy chodzi o sprawy, gdzie ofiarami są dzieci, nie da się powstrzymać złości.

Jacek Ś. terroryzował ludzi we wsi. Wszyscy się go bali. To, że kogoś skrzywdzi, było tylko kwestią czasu. Pytanie… Dlaczego policja nie zareagowała wcześniej, skoro 55-latek był zagrożeniem dla innych?

Porwał i zgwałcił 3-letnie dziecko
zdjęcie ze strony Fakt.pl

Wiosna 2019 rok, wieś pod Sztumem na Pomorzu, to właśnie tam rozgrywał się od dłuższego czasu dramat wśród mieszkańców, którzy od dłuższego czasu narzekali na 55-letniego Jacka Ś. Mężczyzna był uciążliwy dla społeczeństwa, zastraszał mieszkańców. Ludzie bali się wychodzić na ulicę, kiedy widzieli mężczyznę.

Porwał i zgwałcił 3-letnie dziecko
zdjęcie ze strony Fakt.pl

– Nieraz walił ludziom w drzwi, skakał po samochodach. To, że jest groźny, wiedzieliśmy od dawna, ale nikt nie spodziewał się, że skrzywdzi małe dziecko – podkreślają mieszkańcy w rozmowie z “Faktem”.

Zwyrodnialec porwał dziecko w biały dzień

Jacek Ś. porwał 3-letnią dziewczynkę bawiącą się z innymi dziećmi. Kiedy dotarł z nią do domu, posadził 3-latkę na kolanach i rozegrało się piekło małego dziecka. Dziewczynka bardzo płakała i okropnie się bała. Próbowała się wyrywać, ale nie miała szans z bestią. Zwyrodnialec brutalnie zgwałcił malutką dziewczynkę, zrobił to, co od początku miał w planach.

Mamę dziewczynki o porwaniu powiadomił młodszy syn, który również bawił się z siostrą i innymi dziećmi. Kobieta niezwłocznie powiadomiła policję.

Porwał i zgwałcił 3-letnie dziecko
zdjęcie ze strony Fakt.pl

– Zaalarmował mnie młodszy syn. Kiedy przybiegł z podwórka ze łzami w oczach wiedziałam, że stało się coś strasznego. On był świadkiem tych okropności… Usłyszał ujadanie psa, który musiał pójść za nimi. Psiak pilnował naszej córeczki. Mąż był w pracy, sama więc poszłam po moje dzieciątko… – nie kryje łez mama dziewczynki w wywiadzie z mediami.

Na pomoc było już za późno

Kiedy policjanci przybyli na miejsce 55-latek zgwałcił już bestialsko 3-latkę. Na miejsce zostało wezwane pogotowie do brutalnie okaleczonej dziewczynki. Gwałciciel był pijany, miał 2 promile alkoholu. Był agresywny podczas zatrzymania. Jacek Ś. od tamtej pory przebywa w celi. W 2020 roku prokuratura zakończyła śledztwo i skierowała do sądu akt oskarżenia. Za gwałt na 3-latce groziło mu 15 lat więzienia. Niestety przygotowując materiał, nie znalazłam nigdzie informacji, czy zapadł już wyrok.

Mieszkańcy wsi cały czas boją się powrotu mężczyzny z więzienia. Jacek ma pokaźną kartotekę. Był już karany za różne przestępstwa i po powrocie z więzienia nadal jest ogromnym zagrożeniem dla społeczeństwa.

Źródło: Szokująca zbrodnia. Porwał i zgwałcił 3-letnie dziecko (dorzeczy.pl)

Pomorze. Zgwałcił 3- letnie dziecko. Nie przyznaje się do winy. (fakt.pl)

Zwyrodnialec zgwałcił 3-letnie dziecko (fakt.pl)

Jacek Ś. porwał, a następnie zgwałcił 3-letnią dziewczynkę. Nie przyznał się do winy (lelum.pl)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wiesława

Zwyrodnialec odsiaduje wyrok 7 lat i 3 miesiące w ZK w Grudziądzu.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl