Blog
Zaginieni Przed Laty

Bezdomna 16-latka zgwałcona przez co najmniej 400 mężczyzn

Bezdomna 16-latka zgwałcona przez co najmniej 400 mężczyzn

Bezdomna 16-latka zgwałcona przez co najmniej 400 mężczyzn. Wśród sprawców byli policjanci, którzy przyjmowali zeznania od pokrzywdzonej.

Bezdomna 16-latka

Do dramatycznych wydarzeń doszło w Indiach. Prosząca o datki na przystanku autobusowym bezdomna szesnastolatka została brutalnie zgwałcona przez co najmniej czterystu mężczyzn.

Przemocy seksualnej dopuścili się wobec niej także dwaj policjanci przyjmujący jej zeznania – poinformował w środę australijski portal news.com.au.

Dziewczyna wyszła za mąż już w wieku 13 lat, będąc jeszcze tak naprawdę dzieckiem. Jej 33-letni mąż gwałcił ją, kiedy tylko miał na to ochotę, a teściowie, byli dla niej okrutni i stosowali przemoc fizyczną. W związku z tym nastolatka uciekła od nich i wróciła do domu ojca. Ten jednak odmówił przyjęcia córki z powrotem pod rodzinny dach. Dlatego dziewczyna znalazła się na ulicy, bez środków do życia, żebrała na przystankach autobusowych, by przetrwać. Niestety tam miał miejsce dalszy ciąg jej dramatu. Któregoś dnia na przystanku autobusowym, na którym spała, pojawiło się trzech mężczyzn, którzy gwałcili ją po kolei. Potem gwałty nabrały na sile. Jej życie na ulicy jako bezdomnej, stało się dalszym ciągiem piekła.

wydarzenia.interia.pl
zdjęcie ze strony www.radiomaryja.pl

Do ataków dochodziło w dystrykcie Beed w stanie Maharashtra (zachodnia część kraju). Pokrzywdzona twierdzi, że potrafi wskazać co najmniej 25 sprawców gwałtu. Śledztwo dopiero się rozpoczęło, lecz w związku z tym wydarzeniem aresztowano do tej pory siedmiu mężczyzn. 11 listopada 2021 roku nastolatka zgłosiła się do jednej z działających w Indiach organizacji pomagających dzieciom. W spisanym oświadczeniu wskazała, że zgwałciły ją setki mężczyzn. Wśród nich byli dwaj policjanci.

Wiadomo, że sprawcy będą sądzeni m.in. na mocy ustawy o ochronie nieletnich przed przestępstwami seksualnymi – informuje media India Today. – Chcemy surowych działań przeciwko wszystkim winowajcom. – Ta dziewczynka była codziennie torturowana-powiedziała działaczka na rzecz praw kobiet Yogita Bhayana, zapytana o nastolatkę.

 

Dramat nastolatki

Nastolatka zeznała, że kilkakrotnie udawała się na posterunek policji w Ambajogai, by złożyć skargę, ale funkcjonariusze nie podjęli żadnych działań przeciwko sprawcom gwałtów. Co więcej… Powiedziała, że zamiast ścigać przestępców, także policjanci dopuścili się wobec niej przemocy seksualnej.

Bezdomna 16-latka zgwałcona przez co najmniej 400 mężczyzn
protest przeciwko przemocy nad kobietami zdjęcie ze strony wydarzenia.interia.pl

 

W myśl kodeksu karnego Indii o gwałcie jest mowa “w przypadku stosunku seksualnego z osobami poniżej 18 roku życia – zarówno bez ich zgody, jak i za ich aprobatą”. Statystyki z roku 2019 pokazują, że w społeczeństwie indyjskim dochodzi średnio do 88 gwałtów każdego dnia. Piekło kobiet w różnym wieku wciąż trwa pomimo liczny protestów na ulicach. Niestety, jak się okazuje, w tym przypadku ofiara nie mogła liczyć na funkcjonariuszy policji.

Źródło: Indie: 16-latka została zgwałcona przez 400 mężczyzn – RadioMaryja.pl

Indie: 16-latka zgwałcona przez 400 mężczyzn. Wykorzystali ją też policjanci – Wydarzenia w INTERIA.PL

Indie. Bezdomną nastolatkę miało zgwałcić co najmniej 400 mężczyzn. Potrafi zidentyfikować 25 – TVN24

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Małgorzata Szabatowska. Kto zabił pracownicę banku? (zaginieniprzedlaty.com)

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl