Blog
Zaginieni Przed Laty

14-letnia Josefine odnaleziona. Nastolatka została zamordowana

14-letnia Josefine odnaleziona. Nastolatka została zamordowana

14-letnia Josefine z Aschersleben zaginęła 4 listopada 2021 roku, po kilku dniach odnaleziono jej zwłoki. Nastolatka została zamordowana. Sprawcą tej bestialskiej zbrodni jest były chłopak ofiary, który od początku zaplanował tę okrutną zbrodnię. Bez wyrzutów sumienia wyznał policji… ,,Miałem ochotę ją pobić do nieprzytomności”.

14-letnia Josefine

14-lenia Josefine z Aschersleben 4 listopada 2021 roku wyszła z domu spotkać się ze swoim byłym chłopakiem Jonasem. Gdy nie wróciła na noc, jej rodzice powiadomili policje i zaczęły się intensywne poszukiwania. Do poszukiwań dołączył również były chłopak zaginionej, który do końca udawał bardzo zmartwionego całą sytuacją. Z pewnością nikt się nie spodziewał, że finał poszukiwań będzie tak tragiczny. Po sześciu dniach intensywnych poszukiwań odnaleziono ciało nastolatki. Zwłoki znajdowały się na terenie kompleksu garażowego w mieście Aschersleben. Nastolatka miała na ciele liczne rany kłute. Co wskazywało, że została brutalnie zamordowana.

14-letnia Josefine odnaleziona. Nastolatka została zamordowana
zdjęcie ze strony onet wiadomości

Młodociany morderca

Po odnalezieniu ciała, policja udała się do domu 14-letniego Jonasa. Nastolatek od razu zrozumiał, że prawda wyszła na jaw. Chłopak nie chciał opowiadać przy rodzicach o wszystkim w związku z tym, wyprosił ich z pokoju, a następnie przyznał się do zabójstwa byłej dziewczyny. Policja zatrzymała 14-letnego Jonasa, któremu postawiono już zarzut zabójstwa.

W rozmowie z policją zeznał, że nie było to zabójstwo w afekcie, a przemyślana decyzja. Jonas przyznał się, że celowo zwabił Josefinę na spotkanie, a śledczym wyznał: – Miałem ochotę ją pobić do nieprzytomności!

Czy w sytuacji gdzie nie okazuje żadnej skruchy, sąd uwzględni jego wiek? Cierpliwie czekamy na wyrok i mamy nadzieję, że spotka go zasłużona kara.

Źródło: Niemcy: 14-latek zabił swoją byłą dziewczynę Josefine z Aschersleben (fakt.pl)

Niemcy: 14-latek zamordował swoją byłą dziewczynę – Wiadomości (onet.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl