Blog
Zaginieni Przed Laty

Ciało 12-letniego Marcina znaleziono ukryte w lesie. Kim jest morderca?

Ciało 12-letniego Marcina znaleziono ukryte w lesie. Kim jest morderca? Policjanci z Archiwum X zajmują się sprawą zabójstwa 12-latka ze Szczytna, który zaginął w 1993 roku.

Ciało 12-letniego Marcina

Każdego dnia na całym świecie ginie bez śladu wiele osób. Niestety nie wszystkich z nich udaje się odnaleźć. Przez lata rodziny zaginionych żyją w niewyobrażalnym smutku, a niewiedza przypomina im każdego dnia jak bardzo okrutny był dla nich los zabierając im ukochaną osobę, po której niema najmniejszego śladu.

Dzisiaj napiszemy o zaginięciu i zabójstwie zaginionego Marcina ze Szczytna. Chociaż chłopiec zaginął i został zamordowany w 1993 roku mordercy 12-latka wciąż nie udało się znaleźć.

 

Policyjne Archiwum X zajęło się sprawą zabójstwa 12-letniego Marcina ze Szczytna.

Mamy nadzieję, że dzięki ich wiedzy i wielu sukcesów uda się po latach schwytać mordercę zamordowanego chłopca.

Przypomnijmy:

Ciało 12-letniego Marcina zostało odnalezione prawie 30 lat temu w kompleksie leśnym blisko jego domu przy ul. Podleśnej w Szczytnie w województwie warmińsko-mazurskim.

– Upubliczniając tę sprawę liczymy też na to, że może pojawią się jacyś świadkowie tej zbrodni, czy osoby, które mają wiedzę na jej temat – powiedział zastępca szefa szczecińskiej prokuratury Krzysztof Batycki, cytowany przez Tygodnik Szczytno.

Z ustaleń śledczych wynika, że chłopiec został brutalnie zamordowany najprawdopodobniej między 9 a 10 lipca 1993 roku. Sprawca tej bestialskiej zbrodni przykrył częściowo ciało chłopca liśćmi i mchem.

Śledczy z Archiwum X

Śledczy z Archiwum X, którzy szczegółowo badają nierozwiązane sprawy sprzed lat, mają nadzieję, że uda się im znaleźć mordercę Marcina.

Będą szukali m.in. DNA na pętli sznurowadła, którą nastolatek miał zaciśniętą na szyi. – Ktoś musiał jej dotykać, jest duża szansa, że znajdziemy tam materiał DNA, który będzie można porównać – powiedział prokurator Batycki. Specjaliści kryminalistyki przeanalizują również dotychczas zgromadzony materiał dowodowy.

 

Śledczy wykluczyli już kwestie pedofilską.

“Zadrapania, jakby uciekał przez las przed swoim oprawcą bądź oprawcami. Wiele wskazywało też na to, że był okrutnie maltretowany” – tak opisuje Tygodnik Szczytno. Na jego twarzy również stwierdzono obrażenia, obrzęki i zasinienia, doznał też urazu ust.

Pixabay.com

Marcin zaginął 10 lipca 1993 roku. 12-latek tamtego dnia poszedł do swojego wujka i miał tam przenocować, ale niestety chłopiec  nie dotarł do jego domu. Jego zaginięcie zgłosiła na policję mama. Ostatni raz Marcin widziany był 9 lipca około godziny 19:30 w towarzystwie kolegów, z którymi bawił się w okolicy starego cmentarza. 11 lipca ciało chłopca znalazł grzybiarz, około 1,5 km od domu chłopca.

Morderca, lub mordercy są na wolności. Wierzymy, że uda się śledczym ustalić kto skrzywdził bestialsko Marcina.

W tym artykule można zobaczyć oryginalne zdjęcia dotyczące sprawy: Kto zamordował 12-letniego Marcina? Ukryte ciało chłopca znaleziono w lesie – Tygodnik Szczytno – to się czyta

Źródło: Ciało Marcina znaleziono w lesie. 12-latek mógł być “okrutnie maltretowany” | Wiadomości Radio ZET

Kto zamordował 12-letniego Marcina? Ukryte ciało chłopca znaleziono w lesie – Tygodnik Szczytno – to się czyta

Ciało 12-letniego Marcina znaleziono w lesie. Policja apeluje o pomoc (msn.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli

Może zainteresować Cię również: Stefan R. umówił się na randkę. Zabił, następnie zjadł część zwłok (zaginieniprzedlaty.com)

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl