Blog
Zaginieni Przed Laty

Toruń. W 2018 roku odnaleziono fragment ludzkich szczątków.

Toruń. W 2018 roku odnaleziono fragment ludzkich szczątków.

Toruń. W 2018 roku odnaleziono fragment ludzkich szczątków. Pomimo upływu czasu wciąż nie udało się ustalić, do kogo one należą. W związku z tym apelujemy do Państwa o pomoc.

Toruń

Kochani, potrzebujemy Waszej pomocy. Prosimy o liczne udostępnianie apelu, być może nadal ktoś szuka tej osoby. Chociaż czas w tej sprawie stał się ciszą, wierzymy, że artykuł może dotrzeć do osób, które mogą rozpoznać tego mężczyznę. Do dziś śledczym nie udało się rozwiązać tej sprawy. Kim był mężczyzna, którego fragmenty szkieletu odnaleziono przy Szosie Bydgoskiej w Toruniu w 2018 roku?

Toruń. W 2018 roku odnaleziono fragment ludzkich szczątków.
Fot. KMP w Toruniu

20 maja 2018 roku przypadkowy przechodzień odnalazł fragmenty ludzkiego szkieletu. Znajdowały się one w okolicach Szosy Bydgoskiej. Na terenach zielonych w pobliżu posesji nr 60. Miejsce znalezienie szczątków jest zaznaczone na mapie, którą znajdą Państwo poniżej.

Toruń. W 2018 roku odnaleziono fragment ludzkich szczątków.
Fot. KMP w Toruniu

Pomimo ogromnego zaangażowania, śledczym nie udało się zidentyfikować, kim był zmarły mężczyzna. Niestety tożsamość denata nadal pozostaje nieznana.

Wzrost oraz przybliżony wiek określił biegły z zakresu antropologii. Dokonał również odtworzenia wyglądu twarzy mężczyzny na podstawie odnalezionej czaszki. – Zmarły był w wieku około 50-60 lat, miał około 165 cm wzrostu, normalnej budowy ciała. Charakterystyczną cechą był złamany nos z garbem i przekrzywieniem w stronę lewą – informuje na stronie Komendy Miejskiej Policji w Toruniu-Wojciech Chrostowski.

Toruń. W 2018 roku odnaleziono fragment ludzkich szczątków.
Fot. KMP w Toruniu

Wszystkie osoby, które mają jakieś informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komisariatem Policji Toruń Śródmieście pod numerem tel. (56) 641 24 52 lub 112. Można również w tej sprawie kontaktować się z nami… Zaginieni przed laty… Gwarantują anonimowość!

Źródło:W Toruniu zostały odnalezione fragmenty szkieletu. Rozpoznajesz tę osobę? Toruń | ototorun.pl

Policja z Torunia prosi o pomoc. Rozpoznajesz tego mężczyznę? (se.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl