Blog
Zaginieni Przed Laty

Fran Drescher – aktorka zgwałcona na oczach swojego męża

Fran Drescher zdobyła niemałą sławę, grając przebojową nianię w serialu “Pomoc domowa”, emitowanym w latach 1993-1999. Niewielu widzów zdawało sobie sprawę, że kilka lat wcześniej, aktorka doznała ogromnej krzywdy – została napadnięta we własnym domu.

Napad

Fran Drescher spełniła swoje największe marzenie – przeprowadziła się do Los Angeles, by zrobić wielką karierę. Wraz z mężem, Peterem Jacobsonem, stawiała pierwsze kroki w świecie filmu – zagrała m.in. w “Gorączce sobotniej nocy” u boku Johna Travolty. Choć wydawało się, że wszystko idzie we właściwym kierunku, świat Fran i Petera wywrócił się do góry nogami w styczniu 1985 roku.

Fran Drescher
Fran Drescher w serialu “Pomoc domowa”

Małżeństwo zaprosiło na kolację swoją przyjaciółkę, która wkrótce wychodziła za mąż. Gdy jedli, rozmawiali o zbliżającym się ślubie. Nagle dyskusję przerwało dobijanie się do drzwi, ktoś wyłamał zamek i wdarł się do mieszkania. Byli to dwaj uzbrojeni mężczyźni. Jeden z nich przystawił Peterowi broń do skroni, zakneblował i zasłonił oczy. Zmuszono go także do słuchania krzyków gwałconej żony i przyjaciółki.

Gdy sprawcy wyszli, zabierając ze sobą wszystkie kosztowności, wezwano policję.

Dwaj sprawcy

Całą trójkę przesłuchano, sporządzono też portrety pamięciowe sprawców. Szybko udało się ustalić, że mężczyźni, którzy wdarli się do mieszkania aktorów to dwaj bracia, którzy niedawno warunkowo opuścili więzienie.

Brutalny napad i gwałt bardzo źle wpłynął na psychikę aktorki. Przez długie lata nie mogła pogodzić się z tym, co ją spotkało – dostawała ataku paniki, gdy usłyszała hałas, nie pomagały nawet najlepsze systemy alarmowe zamontowane w ich nowym domu. Gdy Fran poszła na terapię, zaczęła szukać pozytywów w całej sprawie. Dziś cieszy się, że z jej pomocą, udało się złapać i postawić przed sądem dwóch niebezpiecznych bandytów. Obaj usłyszeli wyrok podwójnego dożywotniego pozbawienia wolności.

Fran Drescher
Fran z mężem Peterem

W 2000 roku aktorka usłyszała druzgoczącą wiadomość – zdiagnozowano u niej raka szyjki macicy:

To poetycka współzależność, ponieważ tak naprawdę nigdy nie uporałam się z bólem po gwałcie. Jeśli tego nie robisz, kończysz z ginekologicznym nowotworem. W jakiś sposób jest to poetyckie, bo ciało decyduje za ciebie i tworzy chorobę. Nie cieszę się z tego, że miałam raka i nikomu go nie życzę, ale teraz czuję się lepiej. Czasem najlepsze dary otrzymujemy w najbrzydszych pudełkach“.

I tę ogromną tragedię przemieniła w coś dobrego, założyła bowiem fundację działającą na rzecz osób zmagających się z chorobami nowotworowymi.

Całe moje życie to zmiana zła w dobro

Źródło

https://www.fakt.pl/

https://plejada.pl/

https://viva.pl/ludzie/

https://www.kobieta.pl/

Podobne

https://zaginieniprzedlaty.com/archiwum-zbrodni/znana-polska-aktorka-porwana-przez-psychofana/

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

[…] W chwili zabójstwa Mirosława Teodorczuka na posiadanie pistoletu gazowego trzeba było uzyskać pozwolenie wydawane przez Komendę Wojewódzką Policji. W związku z tym, jeśli broń została kiedykolwiek zarejestrowana, istniała szansa na jej identyfikację. Niewykluczone, że pistolet gazowy został przekształcony na broń ostrą. W tym wypadku przekształcenie polegało najczęściej na wymianie lufy. Nierejestrowaną bronią interesowały się mafie, które były prawdziwą zmorą lat 90. Czy ułożony i spokojny muzyk mógł mieć coś wspólnego ze światem przestępczym? Mirosław nie miał wrogów, był lubianym i spokojnym muzykiem unikającym problemów. Motyw brutalnej zbrodni w lesie pod Siemiatyczami cały czas pozostaje dla śledczych kryminalną zagadką. Morderca młodego muzyka cały czas jest nieznany. W styczniu 2022 roku minie 30 lat od tej zbrodni i wszystko zmierza do tego, że sprawca może uniknąć sprawiedliwości. Źródło: Zabójstwo Mirosława Teodorczuka | polskie niewyjaśnione zbrodnie i zaginięcia (niewyjasnione-zbrodnie.blogspot.com) Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Może zainteresować Cię również: Fran Drescher – aktorka zgwałcona na oczach swojego męża (zaginieniprzedlaty.com) […]

[…] Źródło: Palestyńczyk brutalnie zamordował młodą Polkę w Izraelu dostał dożywocie (fakt.pl) Polska studentka zamorodowana w Izraelu (fakt.pl) 24-letnia Daria bestialsko zamordowana w Izraelu. Polska prokuratura wszczyna śledztwo (busydoholandii.org)24-letnia Daria bestialsko zamordowana w Izraelu. Polska prokuratura wszczyna śledztwo (busydoholandii.org) Zamordował 24-letnią Darię, sąd skazał go na dożywocie – Infostrow.pl – portal informacyjno – rozrywkowy Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Może zainteresować Cię również: Fran Drescher – aktorka zgwałcona na oczach swojego męża (zaginieniprzedlaty.com) […]

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl