Blog
Zaginieni Przed Laty

Porywacz założył jej łańcuch na szyję, więził i bił pięściami

Porywacz założył jej łańcuch na szyję, więził i bił pięściami. Wydawać by się mogło, że takie historie dzieją się tylko w filmach kryminalnych. Nic bardziej mylnego.

Porywacz

Do przerażającego zdarzenia doszło 20 listopada 2023 roku w miejscowości Miranda de Ebro w prowincji Burgos. Młoda Hiszpanka została uprowadzona przez szaleńca, który zaproponował jej podwózkę samochodem.

Kobieta tamtego dnia poszła odwiedzić swoją koleżankę, która przebywała w miejscowym szpitalu. Kiedy miała wracać do domu po opuszczeniu szpitala podszedł do niej nieznajomy mężczyzna i zaproponował, że podwiezienie ją do centrum miasta. Dlaczego bez chwili wahania zgodziła się i wsiadła do pojazdu nieznajomego?

Porwanie sprzed szpitala

Nawet przez krótką chwilę nie pomyślała, że mężczyzna miał wobec niej swoje chore plany. Podczas jazdy powiedział, że musi na chwilę podjechać do swojego domu ponieważ musi zabrać z niego kilka rzeczy. Kobieta nawet wtedy nie zaprotestowała, nadal nic nie podejrzewała chociaż mężczyzna bardzo dziwnie się zachowywał.

Kiedy dotarli do mieszkania szaleńca kobieta została brutalnie zaatakowana. Bardzo dziwne jest to, że zgodziła się wejść do mieszkania osoby o której tak naprawę nic nie wiedziała. Mężczyzna bił pięściami kobietę po całym ciele, aż straciła przytomność. Kiedy się ocknęła zauważyła, że została skrępowana metalowym łańcuchem. Przez następne kilka godzin była obrażana i bita.

 

Po upływie kilkudziesięciu godzin szaleniec wyszedł z mieszkania. Po jakimś czasie kobiecie udało się wydostać z niego i zapukała do sąsiadów, którzy wezwali pogotowie ratunkowe i policję.

Mundurowi nie potrzebowali wiele czasu, aby zlokalizować zwyrodnialca. Został on zatrzymany i usłyszał zarzuty porwania, pobicia.

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl