Blog
Zaginieni Przed Laty

Stefan R. umówił się na randkę. Zabił swoją ofiarę a część zwłok zjadł

Stefan R. umówił się na randkę. Zabił swoją ofiarę a część zwłok zjadł

Stefan R. umówił się na randkę z monterem. Zabił swoją ofiarę, następnie zjadł część zwłok. 41-letni nauczyciel podejrzany o kanibalizm.

Stefan R.

Do wstrząsającego zdarzenia doszło we wrześniu 2020 roku. To właśnie wtedy na policję wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu Stefana T. Trwały intensywne poszukiwania zaginionego. Bez wątpienia nikt nawet przez chwilę się nie spodziewał, że finał poszukiwań będzie do szpiku kości mroczną zbrodnia. Szczątki Stefana T. zostały odnalezione miesiąc później w lesie. Zabójca zmasakrował ciało zaginionego, brakowało również kilku części ciała zamordowanego.

Dochodzenie

Mundurowi prowadzili intensywne śledztwo. Podejrzanym o brutalne morderstwo mężczyzny stał się 41-letni Stefan R., nauczyciel z berlińskiego liceum.

Z ustaleń śledczych wynika, że 41-letni nauczyciel z Berlina najpierw wytypował swoją ofiarę na portalu randkowym, a kilka godzin później mężczyźni spotkali się osobiście w mieszkaniu Stefana R. To właśnie tam nauczyciel brutalnie zabił swoją ofiarę i pociął ciało na kawałki. Morderca zjadł niektóre części ciała zamordowanego, a resztę porzucił w różnych częściach miasta.

Stefan R. umówił się na randkę. Zabił swoją ofiarę a część zwłok zjadł
Pixabay.com

Dane z telefonu komórkowego zamordowanego Stefana T. posłużyły do wytypowania taksówkarza, który miał zawieźć mężczyznę do domu zabójcy. Do odnalezienia mordercy policjanci użyli psów tropiących. W toku śledztwa znaleźli informacje o zainteresowaniu 41-latka kanibalizmem, co w połączeniu z fizycznymi dowodami doprowadziło do aresztowania.

Stefan R. umówił się na randkę. Zabił swoją ofiarę a część zwłok zjadł
Pixabay.com

Ofiara

Ofiarą Stefana R. okazał się monter, który wyszedł z mieszkania 5 września 2020 roku krótko przed północą i już nigdy nie wrócił. Przez wiele tygodni mężczyzna był uznawany za zaginionego. Zbrodnia wyszła na jaw 8 listopada 2020 roku, gdy na zalesionym terenie w Pankow znaleziono fragmenty ludzkich kości. W mieszkaniu Stefana R. policja znalazła narzędzia tnące, w tym noże i piły, a także fragmenty kości oraz ślady krwi.

 

Proces

Ruszył proces Stefana R., nauczyciela z Berlina, podejrzanego o kanibalizm. Według prokuratury przestępstwo miało podtekst seksualny. W Berlinie 10 sierpnia 2021 roku przed sądem stanął 41-letni niemiecki nauczyciel. Prokuratorzy stwierdzili, że sprawca makabrycznej zbrodni kierował się „sadystyczno-kanibalistyczną motywacją seksualną”. Proces ma potrwać do października.

 

Źródło:Umówił się na randkę, zabił ofiarę, a część zwłok zjadł. Nauczyciel podejrzany o kanibalizm (msn.com)

Szok. Umówił się na randkę, zabił ofiarę. Część zwłok zjadł. (twojenowinki.pl)

Berlin. Miał umówić się z mężczyzną, zabić go i zjeść. Proces nauczyciela podejrzanego o kanibalizm – Wiadomości (radiozet.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl