Blog
Zaginieni Przed Laty

Anat Kimchi została zamordowana w biały dzień. Zbrodnia zaplanowana?

Anat Kimchi- 31 latka została zamordowana w biały dzień

Anat Kimchi została zamordowana w biały dzień. Morderca zaczaił się na nią w krzakach i zadźgał nożem. Zbrodnia zaplanowana? Z pewnością na to pytanie śledczy nie są w stanie jeszcze odpowiedzieć.

Studentka

Anat Kimchi była doktorantką na Uniwersytecie Maryland. Studiowała tam na Wydziale Kryminologii i Prawa Karnego. 31-latka została zamordowana w biały dzień przez nieznanego sprawcę. Do zdarzenia doszło 23 czerwca 2021 roku wczesnym popołudniem w Chicago w stanie Illinois obok bloku przy ul. 400 South Wacker Drive w sąsiedztwie drogi ekspresowej Eisenhower. Kobieta spacerowała obok bloku. Zabójca wtedy zaczaił się na nią w krzakach i zaatakował nożem. Rany okazały się śmiertelne, 31-latka nie miała żadnych szans na przeżycie. Według policji napastnik to bezdomny mężczyzna mieszkający w pobliskim obozie. Moment ataku zarejestrowały kamery monitoringu.

 

Anat Kimchi- 31 latka została zamordowana w biały dzień
Fot. Anat Kimchi

 

Po śmierci Anat uczelnia wydała komunikat „Uniwersytet Maryland opłakuje utratę Anat Kimchi, błyskotliwej, młodej, uczonej. Składamy kondolencje jej przyjaciołom i rodzinie w tym trudnym czasie”- napisano.
-To straszne i nie do pomyślenia, że ktoś może iść na spacer i nikogo nie prowokując, zostać zamordowanym w biały dzień i pozostawionym umierającym na chodniku – powiedziała przyjaciółka Anat, Maria Olsen.

 

Ostatni spacer

Mundurowi po tej okrutnej zbrodni przejrzeli nagranie kamery miejskiego monitoringu, który zarejestrował momentu ataku na młodą kobietę. Nagranie dokładnie pokazało, że sprawca tuż przed atakiem ukrył się w krzakach.
Policja ustaliła, że z miejscem, w którym doszło do zbrodni, sąsiaduje obóz dla bezdomnych, dlatego podejrzewają, że sprawcą mogła być osoba bezdomna.

Działania śledczych

Policja sprawdza pobliskie obozy dla bezdomnych w celu odnalezienia sprawcy ataku. Detektyw Brendan Deenihan przedstawił również rysopis podejrzanego mężczyzny. Według ustaleń morderca to 30-letni mężczyzna w dredach. W chwili ataku na Anat miał na sobie ciemną koszulę, jasne spodnie i czerwoną chustkę.
Mamy ogromną nadzieję, że policja odnajdzie bardzo szybko sprawcę tej okrutnej zbrodni. Dlaczego kobieta zginęła? Czy morderca zaplanował tę zbrodnię? Z pewnością na te pytania śledczy próbują znaleźć odpowiedź.

 

Źródło:31-latka zamordowana w biały dzień. “Ukrył się w krzakach i dźgnął ją nożem” (msn.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl