Blog
Zaginieni Przed Laty

53-latek w trakcie rodzinnej kłótni chciał zabić brata siekierą

53-latek w trakcie rodzinnej kłótni chciał zabić brata siekierą

53-latek, który znęcał się nad rodziną, w trakcie rodzinnej kłótni chciał zabić swojego brata siekierą. Ranił go w głowę. Za próbę zabójstwa grozi mu dożywocie.

53-latek

Do wstrząsającego zdarzenia doszło 7 sierpnia 2021 roku w godzinach popołudniowych. Zaniepokojony 63-latek z powiatu krakowskiego powiadomił telefonicznie oficera dyżurnego Komisariatu Policji w Skale o tym, że jego brat biega po posesji z siekierą i grozi mu śmiercią. Na miejsce zdarzenia natychmiast został wysłany patrol policji.

Funkcjonariusze, będąc już na miejscu, ustalili, że 53-letni mężczyzna w trakcie awantury rodzinnej, usiłował dokonać zabójstwa. Nie udało się to, ponieważ pokrzywdzony zdołał się obronić, blokując ręce napastnika i hamując siłę uderzenia, przez co otrzymał niezagrażający życiu cios obuchem siekiery w głowę. 63-latek został opatrzony przez lekarza. Śledczy ustalili też, że napastnik od dłuższego czasu znęcał się psychiczne nad bratem oraz ich matką. W związku z tym 53-latek miał założoną Niebieską Kartę.

53-latek w trakcie rodzinnej kłótni chciał zabić brata siekierą
53-letni agresor

53-latek trafił do policyjnego aresztu. 9 sierpnia 2021 roku mężczyzna usłyszał trzy zarzuty: usiłowania zabójstwa swojego brata, kierowania wobec niego gróźb karalnych pozbawienia życia oraz znęcania się psychicznego nad członkami rodziny. Podejrzany przyznał się do popełnionych czynów, twierdził, że miał zamiar zabić brata.

Tego samego dnia sąd na wniosek Prokuratury Rejonowej Kraków-Śródmieście Wschód zastosował wobec 53-latka tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwa grozi mu nawet dożywotnie pozbawienie wolności.

Źródło:Chciał zabić brata siekierą – Wiadomości z Krakowa, Kraków Informacje – Co w Krakowie

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl