Blog
Zaginieni Przed Laty

Seryjny morderca na Starówce. Archiwum X wraca do sprawy

Seryjny morderca na Starówce. Archiwum X wraca do sprawy. Zofia Dybowska-Aleksandrowicz zginęła w 1989 roku. Minęło wiele lat od momentu, gdy w Warszawie pojawili się seryjni mordercy i dokonali serii brutalnych zbrodni. Policja z Archiwum X wraca do tej sprawy i próbuje rozwiązać serię tajemniczych morderstw na Starówce.

“Dziecko gangu”. Zaginiona Karinka

“Dziecko gangu”. Zaginiona Karinka. Dzisiaj chcielibyśmy przypomnieć Państwu jedną z bardziej tajemniczych spraw kryminalnych w Polsce. Jeśli zaginiona dziewczynka żyje, jest dziś dorosłą kobietą i ma 27 lat. Ale czy to prawdopodobne?

Andrzej Cielecki. Czy bał się znajomych z organizacji?

Andrzej Cielecki. Czy fascynacja Andrzeja zagadnieniami ezoteryki i ufologii ma związek z jego zaginięciem? Każdy młody człowiek chociaż raz przechodzi przez okres szczególnego zafascynowania czymś nowym. Wiele z nas pamięta te ekscytujące momenty, w których odkrywaliśmy nasze pasje. Czasem nowe hobby okazuje się tylko chwilową fazą, a czasem zmienia nasze życie na zawsze.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl