Blog
Zaginieni Przed Laty

Na śmietniku znaleziono odcięte ludzkie nogi

Na śmietniku znaleziono odcięte ludzkie nogi

Na śmietniku znaleziono odcięte ludzkie nogi. Do przerażającego odkrycia doszło 11.08.2022 r. na warszawskiej Białołęce.

Na śmietniku znaleziono odcięte ludzkie nogi!

Do przerażającego odkrycia doszło późnym wieczorem 11 sierpnia 2022 roku w Warszawie.

W śmieciach na warszawskiej Białołęce przy ulicy Myśliborskiej znaleziono odcięte ludzkie nogi, które były zapakowane w worek. Natychmiast o zdarzeniu została powiadomiona policja. Mundurowi w tym samym czasie zostali zaalarmowani do miejsca w pobliżu przez starszą kobietę, która twierdziła, że nie ma kontaktu z mężem, który udał się do byłego zięcia i już nie wrócił. W związku z tym rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. Kiedy dotarli pod wskazany adres przez seniorkę, policjanci zobaczyli na klatce schodowej mężczyznę, który miał brudne ubranie od brunatnych plam, a w rękach trzymał piłę tarczową.

– Zatrzymany został 48-letni właściciel mieszkania, w którym znajdowały się zwłoki. Na miejscu przeprowadzono czynności z udziałem prokuratora – mówiła w wywiadzie z mediami rzeczniczka.

– Czynności w miejscu wykrycia zwłok prowadzone były pod nadzorem prokuratora. Dzisiaj prowadzone są czynności mające na celu zabezpieczenie jak największej ilości dowodów i śladów – przekazuje w piątek “Faktowi” Paulina Onyszko. Policjantka dodaje, że na tym etapie postępowania nie może zdradzać żadnych szczegółów sprawy.

“Jarosław R. odmówił otwarcia mieszkania, ale dał policjantom klucze”

48-letni mężczyzna to były zięć zamordowanego. Z ustaleń śledczych wynika, że senior udał się do mieszkania 48-latka, by odebrać dokumenty sądowe.

Na śmietniku znaleziono odcięte ludzkie nogi
zdjęcie ze strony www.Fakt.pl

“Kiedy służby dotarły na miejsce, drzwi do mieszkania 48-latka były zamknięte. W pewnym momencie na klatce schodowej mężczyzna ten pojawił się z piłą tarczową. Na ubraniu miał brunatne plamy i ślady ziemi. Jarosław R. odmówił otwarcia mieszkania, ale dał policjantom klucze” – czytamy na stronie RMF FM.

Makabryczne odkrycie w Warszawie. Na śmietniku znaleziono odcięte ludzkie nogi (tvp.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: To miała być szczęśliwa rodzina, lecz los napisał dla nich inny scenariusz (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl