Blog
Zaginieni Przed Laty

Ojciec 3-letniej Mai wyjdzie na wolność

Ojciec 3-letniej Mai

Do makabrycznego odkrycia doszło w czerwcu 2022 roku. Robotnicy remontujący dach we wsi Szabda pod Toruniem ujrzeli przez okno zwłoki dziecka leżące w łóżeczku. O wszystkim natychmiast została powiadomiona policja. Zwłoki dziecka były w takim stopniu rozkładu, że nie dało się od razu określić jego płci. Śledczy ustalili, że ten dom wynajmowała pięcioosobowa rodzina, która mieszkała jakiś czas ze zwłokami małej Mai. Opuszczając dom zostawili zwłoki dziecka w łóżeczku.

Mundurowi w tej sprawie zatrzymali 33- letniego Bartosza Ch. w chwili zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy. Ojciec opiekował bratem zmarłej dziewczynki.
Matka 3-letniej Mai- Paulina Ch. w tym czasie przebywała w szpitalu w Warszawie, gdzie rodziła szóste dziecko. Kobieta również została zatrzymana. Rodzice zostali oskarżeni o zabójstwo 3-letniej córki, znęcanie się nad pozostałymi dziećmi i zbezczeszczenie zwłok.
Prokurator Andrzej Kukawski, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Toruniu powiedział dziennikarzowi „Super Expressu”, że Sąd nie przychylił się do wniosku i nie przedłużył aresztu wobec ojca dziecka Bartosza Ch.

Bartosz Ch. ma ciągle postawione zarzuty zabójstwa córki, znęcania się nad dziećmi i zbezczeszczenia zwłok. Jego żona Paulina nadal przebywa w areszcie. Rodzice nie przyznali się do zabójstwa córki. Sąd wciąż czeka na opinię biegłych. W tej sprawie niestety pozostaje więcej pytań iż odpowiedzi. Nie wiadomo jak długo rodzice mieszkali ze zwłokami swojego dziecka. Czy brat Mai widział jak umiera jego siostra?

Źródło: Brodnica. Zwłoki 3-letniej Mai leżały w łóżeczku. Szokująca decyzja sądu (fakt.pl)

Ojciec Mai wyjdzie na wolność. Rozkładające się ciało dziecka spostrzegli w oknie robotnicy (msn.com)

lecz

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: To miała być szczęśliwa rodzina, lecz los napisał dla nich inny scenariusz (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl