Blog
Zaginieni Przed Laty

Znaleziono nagie zwłoki kobiety w Parku Praskim

Znaleziono nagie zwłoki kobiety w Parku Praskim

Znaleziono nagie zwłoki kobiety w Parku Praskim. Ofiara została brutalnie zgwałcona i zamordowana. Kim jest sprawca?

Znaleziono nagie zwłoki kobiety

Do makabrycznego odkrycia doszło 7 sierpnia 2022 roku w Parku Praskim w Warszawie. Około godziny 7:30 rano  pracownik firmy sprzątającej znalazł w zaroślach nagie zwłoki kobiety. Natychmiast mężczyzna powiadomił o tym policję. Ustalono, że kobieta miała około 50 lat. Prawdopodobnie została brutalnie zgwałcona i uduszona. Z ustaleń śledczych wynika, że do miejsca zbrodni doszło w innym miejscu, lecz zwłoki kobiety sprawca porzucił w parku. Nie wiadomo, kim jest sprawca i czy działał sam. Mundurowi nie wykluczają, że sprawców tej okrutnej zbrodni mogło być kilku.

Znaleziono nagie zwłoki kobiety w Parku Praskim
zdjęcie ze strony www.se.pl

Kobieta najprawdopodobniej została zamordowana około północy z 6 na 7 sierpnia. Sprawca lub sprawcy brutalnie zgwałcili i zamordowali około 50-letnią kobietę. Wiadomo, że kobieta była duszona. Jej nagie zwłoki zostały zaciągnięte do parku i porzucone w krzaki.

Mundurowi bardzo dokładnie przeszukali park. Sprawdzili m.in. kosze na śmieci. Niestety nie znaleziono żadnych śladów.

Znaleziono nagie zwłoki kobiety w Parku Praskim
zdjęcie ze strony www.se.pl

– Około 7:30 w Parku Praskim na Pradze-Północ mężczyzna firmy sprzątającej ujawnił zwłoki kobiety w wieku około 50 lat. Na miejsce wezwano służby, które prowadziły działania pod nadzorem prokuratora. Czynności już się zakończyły, teraz prokuratura będzie ustalać, jak doszło do zdarzenia – informuje media dyżurna z Komendy Stołecznej Policji.

 

Trwa ustalanie tożsamości zamordowanej kobiety. Wierzymy, że policja schwyta mordercę bardzo szybko. Dopóki jest on na wolności, jest zagrożeniem dla innych.

Źródło: Gwałt w Parku Praskim w Warszawie. Ciało 50-latki znaleziono w krzakach. Ilu było sprawców? – Warszawa, Super Express (se.pl)

Brutalny gwałt i morderstwo w Parku Praskim. Znaleziono ciało 50-latki – WP Wiadomości

Gwałt w Parku Praskim w Warszawie. Ciało 50-latki znaleziono w krzakach. Ilu było sprawców? – Warszawa, Super Express (se.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: 10-latkowie torturowali i zamordowali 3-letniego Jamesa – Zaginieni Przed Laty

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl